Tarnetingimused

FUTARI PPC E-POE TELLIMISTINGIMUSED

E-poest on lihtne osta 24/7. Vali tooted ja kogused, lisa ostukorvi. Kassas jäta kontaktandmed, vali kätte saamise viis, makseviis ja telli ära. Tellimuse kinnituse saad kohe meilile. Makse laekudes tegeleme tellimusega, vajadusel korrigeerime andmeid ja täpsustame tarneaega ning laokaup pannakse teele. Saad teate, kui kaup on e-poe laost saabunud, komplekteeritud ja valmis üle andmiseks kas meie esinduses, pandud kulleriga teele, viidud pakiautomaati või tuuakse Tartu piires ära.

Kui on küsimusi, siis klienditeenindus vastab E-R 9-17 telefonile +372 744 1100 ja meilile futari@futari.ee.

TRANSPORT TARTUS

Ise järele tulemine peale tellitud kaupade e-poe laost saabumist on tasuta. Oota ära paki saabumise teade ja tule esinduse lahtiolekuaegadel. Tartu Raekoja plats 13 kauplus/teenindus on avatud E-R 9-17. Lisaks on Tartu linna piires kaupade vedu soodne ja krediidikliendile tasuta. E-poest tellitud kaubad toimetame Tartus kohale laost saabumisele järgneval tööpäeval kaupluse tööajal või kokkuleppel. Uue kontoritehnika ostul on võimalik tasuta paigaldus Tartus, kui avaldad tellides soovi.

SAATMINE EESTIS

Kulleriga saadame kaupu Eesti piires ja see on kiireim ning mugavaim viis. Pisemate kaupade saatmiseks saab kasutada soodsaid pakiautomaate. Vali ostukorvis tellitule sobiv kapp ja anna kommentaarides teada, kui on automaadi eelistus (vaikimisi valime tarneaadressi järgi). Kontoritehnika, büroomööbel, paberikastid jm kaubad, mis pakiautomaati ei mahu, saadetakse kulleriga kaalu järgi fikseeritud tasu eest (kättetoimetus tööpäeviti 8.00-17.00). Saatekulu saad ostukorvis ise hinnata, vajadusel või kokkuleppel muudame tarneviisi.

ITELLA pakiautomaatide asukohad

OMNIVA pakiautomaatide asukohad

TARNIMINE

Staatusega "Laos" olev kaup läheb e-poe laost teele 1-2 tööpäeva jooksul laekumisest. Kulleriga saabub laokaup paari tööpäevaga, pakiautomaadi puhul võib lisanduda paar tööpäeva. Pikema tarneajaga kaubad saabuvad näidatud tööpäevade jooksul tellimusest lattu ja sealt edasi taas paari tööpäevaga. Ülejäänut ei saa kohe tarnida, küsi enne tasumist saadavust meili teel. Kindlasti küsi saadavust suurema koguse korral. Staatustega "Tellitav", "Hetkel otsas", "Küsi saadavust" toodete tarne võib teatud tingimustel või mõne aja pärast olla võimalik, küsi üle. "Pole saadavust" on ka võimalik.

MAKSMINE

Tellimuse kinnituse alusel saad tasuda turvaliselt oma pangast meie pangakontodele. Maksekorralduse selgitusse märgi kindlasti tellimuse number ja kuupäev. Kaubad reserveeritakse tellijale peale raha laekumist, hiljemalt järgneval tööpäeval. Arve-saatelehe saad paberil kaubaga või PDF-ina elektroonselt e-postiga 7 päeva jooksul makse laekumisest. Krediidiga püsikliendile saame teha e-poes erikonto, mis võimaldab lisaks ettemaksule ka maksetähtajaga arveid krediidilimiidi piires.

PÜSIKLIENT

Registreeri konto ja saad koostada soovide nimekirja, muuta oma andmeid, vaadata tellimuste ajalugu. Võid liituda ka uudiskirjaga, ärisid teavitame kampaaniatest meilitsi. E-poe püsikliendile teeme alates teisest ostust konto kaudu hinnasoodustusi ja eripakkumisi, mida kauplusest ei saa. Lisaks mugavam tellimine - ei pea kontaktandmeid sisestama, vaid süsteem kuvab need automaatselt. Krediidiga püsiklient saab taodelda e-poe erikontot, millega saab ka e-poest maksetähtajaga osta.

TARTU KAUPLUS

Tere tulemast ka meie Tartu kauplus-töökotta aadressil Raekoja plats 13. Kui vajalik toode on sealses sortimendis, saad selle kõige kiiremini kätte, kui tuled ise kohapeale ostma. Oleme avatud E-R 9-17. Tartu poes saad müügil olevate kaupade eest tasuda kohapeal sularahas või pangakaardiga. Krediidiga püsiklient saab kauplusest osta kaupu arvega oma limiidi piires ja tasuda maksetähtaja jooksul. Riigiasutus võib küsida e-arvet. Kaupluse hinnad võivad erineda e-poe omadest ja valik on väiksem.

Poekaupade saadavust ja hinda võid küsida kaupluse lahtiolekuaegadel poe telefonilt +372 744 1213 või meililt futari@futari.ee. Või tule läbi ja vaata ise - oma silm on kuningas nagu Eestis öeldakse.

RÕÕMSAT OSTLEMIST!