Futari PPC

FUTARI PPC - KONTORITEHNIKA MÜÜK JA TEENINDUS

OÜ Futari PPC tegutseb aastast 1996 printerite jm kontoritehnika valdkonnas. 2018 avasime lisaks kauplus-töökojale e-poe, et laiendada tegevust kontoritoodete müügi ja teeninduse valdkonnas ning suurendada kontoritarvete ja muude bürootoodete valikut.

Müüme ja paigaldame erinevate tootjate uusi bürooseadmeid. Valikus on laserprinterid, paljundavad ja skanneerivad laser-MFP-d (printer + koopiamasin + skanner + mõnel ka faks), tindiprinterid ja tindi-MFP-d, etiketiprinterid, kaasaskantavad printerid, skannerid, paberi purustajad, lõikajad, lamineerijad, köitjad jm kontoritehnika. Uute seadmete ülespanek on Tartus tasuta. A3 lasertehnikat paigaldame ja hooldame ka Lõuna-Eestis. Meilt saab püsiklient nõu ja tuge pluss hea hinnaga kulumaterjalid, varuosad, paberid.

Varustame bürootehnikat kvaliteetsete kulumaterjalidega (toonerid, tindid, paberid, varuosad, kontoritarbed, hooldematerjalid jm). E-poes teeme kontoga püsiklientidele soodsamaid hindu paljudele kaupadele. E-poe laost pannakse kaubad teele paari tööpäevaga. Pakke saadame Eesti piires kulleriga või pakiautomaatidesse. Kaupade vedu on Tartus tasuta.

Lisaks uue tehnika müügile hooldame ja remondime Tartus kõikide tootjate printereid ning vahetame varuosi. Täidame ja taastame printerikassette kiirelt ja garantiiga oma töökojas. Nii säästab meie klient loodust, aega ja raha. Tartu püsiklientidele on toonerite edasi-tagasi vedu tasuta. Kui kassetti ei tasu renoveerida, saab meilt uue tooneri - originaali või analoogi.

Suurem valik on meil e-poes, aga palju bürootarvikuid on ka Raekoja 13 kaupluses igapäevaselt müügil. Oleme avatud E-R 9-17. Tule vaata, mida meil on, ja osta kohapeal (kaupluse laoseisu netist ei näe). Poes saad maksta sularahas või pangakaardiga. Krediidiga püsiklient saab sõltuvalt limiidi suurusest tasuda maksetähtaja jooksul peale kauba kätte saamist. Oled alati oodatud!

Futari PPC OÜ

Raekoja plats 13 // Vabaduse pst 2  - 18, 51004 Tartu, Eesti

Avatud: E - R 9 - 17 (sissepääs Raekoja 13, III korrus)

Koduleht: https://futari.ee

E-pood: futari.ee/pood

E-post: futari@futari.ee

Telefon 1: +372 744 1213

Telefon 2: +372 744 1100

Registrikood: 10023479

KMKR nr: EE100032525