Futari PPC

FUTARI PPC - KONTORITEHNIKA MÜÜK JA TEENINDUS

OÜ Futari PPC tegutseb aastast 1996 printerite jm kontoritehnika müügi ning teeninduse valdkonnas. 2018 avasime lisaks Tartu kauplus-töökojale e-poe, et laiendada kontoritarvete ja muude bürootoodete valikut. Suurema kaalu ja mõõtmetega kaupu on lihtsam osta e-poest ning lasta laost otse oma aadressile saata. Mugavam ju!

Müüme ja paigaldame erinevate tootjate uusi bürooseadmeid. Valikus on laserprinterid, paljundavad ja skanneerivad laser-MFP-d (printer + koopiamasin + skanner + mõnel ka faks), tindiprinterid ja tindi-MFP-d, etiketiprinterid, kaasaskantavad printerid, skannerid, paberi purustajad, lõikajad, lamineerijad, köitjad jm kontoritehnika. Uute seadmete ülespanek on Tartus tasuta. A3 lasertehnikat paigaldame ja hooldame ka Lõuna-Eestis. Meilt saab püsiklient nõu ja tuge pluss hea hinnaga kulumaterjalid, varuosad, paberid.

Varustame bürootehnikat kvaliteetsete kulumaterjalidega (toonerid, tindid, paberid, varuosad, kontoritarbed, hooldematerjalid jm). E-poes teeme kontoga korduvalt ostnud püsiklientidele soodsamaid hindu paljudele kulumaterjalidele, kuni -15%. E-poe laost pannakse kaubad teele paari tööpäevaga. Pakke saadame Eesti piires kulleriga (kiireim viis) või pakiautomaatidesse. Kaupade vedu on Tartus tasuta.

Lisaks uue tehnika müügile hooldame ja remondime Tartus kõikide tootjate printereid ning vahetame varuosi. Täidame ja taastame printerikassette kiirelt ja garantiiga oma töökojas. Mitme sama marki tooneri korraga täitmine on soodsam, kuni -20%. Nii säästab meie klient loodust, aega ja raha. Tartu püsiklientidele on toonerite edasi-tagasi vedu tasuta. Kui kassetti ei tasu renoveerida, saab meilt uue tooneri - originaali või analoogi.

Suurem valik tooteid on meil loomulikult e-poes, aga palju bürootarvikuid on ka meie Tartu Raekoja 13 kaupluses igapäevaselt müügil. Oleme avatud E-R 9-17. Tule vaata, mis meil on, ja osta kohapealt (poe laoseisu netist ei näe). Meie poes saad maksta sularahas või pangakaardiga. Krediidiga püsiklient saab sõltuvalt limiidi suurusest tasuda maksetähtaja jooksul peale kauba kätte saamist. Futaris oled alati oodatud!

Futari PPC OÜ

Raekoja plats 13 // Vabaduse pst 2  - 18, 51004 Tartu, Eesti

Avatud: E - R 9 - 17 (sissepääs Raekoja 13, III korrus)

Koduleht: futari.ee

E-pood: futari.ee/pood

E-post: futari@futari.ee

Telefon 1: +372 744 1213

Telefon 2: +372 744 1100

Registrikood: 10023479

KMKR nr: EE100032525