Tarnetingimused

FUTARI PPC E-POE TELLIMISTINGIMUSED

Vali tooted ja kogused, lisa ostukorvi. Kassas jäta kontaktandmed, vali kätte saamise viis, makseviis ja telli ära. Tellimuse kinnituse saad kohe meilile. Vajadusel korrigeerime andmeid. Makse laekudes paneme kaubad tähtaja jooksul teele. Laokaubad lähetame reeglina 1 - 2 tööpäeva jooksul. Kui tekib küsimusi, kirjuta futari@futari.ee. Klienditeenindus vastab E - R 9 - 17 telefonile +372 744 1213.

TASUTA TRANSPORT

Tartus on kaupade kohale toomine tasuta. Meie Tartu poodi tähtajal ise järele tulemine on samuti tasuta. Vali, kumb sobib. Klienditeenindus saadab meilile teate, kui kaup on kohal, komplekteeritud ja valmis üle andmiseks. Tartu linnas toome kaubad ära hiljemalt sellele järgneval tööpäeval kaupluse tööajal. Tartu kauplus asub Raekoja plats 13 ja on avatud E - R 9.00 - 17.00.

SAATMINE ÜLE EESTI

Eesti piires kaupade saatmiseks soovitame pakiautomaate, see on mugav ja soodne. Vali ostukorvis tellitule sobiv kapp ja anna kommentaaris teada, millisesse automaati saata. Üle Eesti saadame ka kullerteenusega kaalu järgi fikseeritud tasu eest. Seda kasuta tehnika jm kaupade tellimisel, mis pakiautomaati ei mahu. Kohaletoimetuse kulusid saab ostukorvis hinnata.

SmartPOSTi automaatide asukohad

Omniva automaatide asukohad

MUGAV MAKSMINE

Tellimuse kinnituse alusel saab e-poe kaupade eest tasuda pangas meie pangakontodele. Maksekorralduse selgitusse märgi kindlasti tellimuse number ja kuupäev. Arve-saatelehe saab koos kaubaga või PDF-vormingus elektroonselt e-postiga. Tartu kaupluses müüdavate kaupade ja teenuste eest saab kohapeal ostes tasuda sularahas või pangakaartidega.

PÜSIKLIENT

Registreeri konto ja saad koostada soovide nimekirja, muuta oma andmeid, vaadata tellimuste ajalugu, lugeda viimast kliendikirja. Püsikliendile teeme alates teisest ostust konto kaudu hinnasoodustusi ja eripakkumisi. Lisaks mugavam tellimine, kuna ei pea iga kord oma kontaktandmeid uuesti sisestama, vaid süsteem kuvab need automaatselt. Liitu ka uudiskirjaga, et saaksime teavitada kampaaniatest.

RÕÕMSAT OSTLEMIST!