Tarnetingimused

FUTARI PPC E-POE TELLIMISTINGIMUSED

Vali tooted ja kogused, lisa ostukorvi. Kassas jäta kontaktandmed, vali kätte saamise viis, makseviis ja telli ära. Tellimuse kinnituse saad kohe meilile. Vajadusel korrigeerime andmeid. Peale makse laekumist paneme kaubad tähtaja jooksul teele. Laokaubad lähetame 1 - 2 tööpäeva jooksul. Kui tekib küsimusi, helista julgelt 744 1100 või kirjuta futari@futari.ee.

TASUTA TRANSPORT

Tartus on kaupade kohale toomine tasuta. Meie Tartu poodi tähtajal ise järele tulemine on samuti tasuta. Vali, kumb sobib. Klienditeenindus saadab meilile teate, kui kaup on kohal, komplekteeritud ja valmis üle andmiseks. Tartu linnas toome kaubad ära hiljemalt sellele järgneval tööpäeval. Tartu kauplus asub Raekoja plats 13 ja on avatud E - R 9.00 - 17.00.

SAATMINE ÜLE EESTI

Soovitame pakiautomaate - mugav ja soodne. Omniva automaatide asukohti vaata siit ja Itella Smartposti omi siit. Tellides anna kommentaaris teada, millisesse automaati saata. Üle Eesti saadame ka enda valitud kullerteenusega fikseeritud tasu eest. Seda viisi kasuta tehnika jm kaupade tellimisel, mis pakiautomaati ei mahu. Kohaletoimetuse kulud saab eelnevalt ostukorvis hinnata.

MUGAV MAKSMINE

Tellimuse kinnituse alusel saab e-poe kaupade eest tasuda meie pangakontodele. Maksekorralduse selgitusse märgi kindlasti tellimuse number ja kuupäev. Arve-saatelehe originaali saab koos kaubaga, PDF-koopia arvest võime saata elektroonselt e-postiga. Tartu kaupluses müüdavate kaupade ja teenuste eest saab kohapeal ostes tasuda sularahas või pangakaartidega.

PÜSIKLIENT

Registreeri konto ja saad koostada soovide nimekirja, muuta oma andmeid, vaadata tellimuste ajalugu. Püsikliendile on meil edaspidi konto kaudu lihtsam teha hinnasoodustusi ja eripakkumisi. Lisaks mugavam tellimine, kuna ei pea iga kord oma kontaktandmeid uuesti sisestama, vaid süsteem kuvab need automaatselt. Liitu ka kasuliku uudiskirjaga, et saaksime teavitada kampaaniatest.

MEELDIVAT OSTLEMIST!