Tarnetingimused

FUTARI PPC E-POE TELLIMISTINGIMUSED

Vali tooted ja kogused, lisa ostukorvi. Kassas jäta kontaktandmed, vali kätte saamise viis, makseviis ja telli ära. Tellimuse kinnituse saad kohe meilile. Vajadusel korrigeerime andmeid. Makse laekudes paneme kaubad teele. Laokaubad lähetame reeglina 1 - 2 tööpäeva jooksul. Kui tekib küsimusi, kirjuta futari@futari.ee. Klienditeenindus vastab E - R 9 - 17 telefonile +372 744 1213.

TASUTA TRANSPORT

Tartus on kaupade kohale toomine tasuta. Meie Tartu poodi tähtajal ise järele tulemine on samuti tasuta viis. Vali, kumb sobib. Klienditeenindus saadab meilile teate, kui kaup on kohal, komplekteeritud ja valmis üle andmiseks. Tartu linnas toome kaubad ära hiljemalt sellele järgneval tööpäeval kaupluse tööajal. Tartu kauplus asub Raekoja plats 13 ja on avatud E - R 9.00 - 17.00. Kaupluse kontaktid

SAATMINE ÜLE EESTI

Eesti piires pisemate kaupade saatmiseks soovitame pakiautomaate, see on mugav ja soodne. Vali ostukorvis tellitule sobiv kapp ja anna kommentaaris teada, millisesse automaati saata. Üle Eesti saadame ka kulleriga kaalu järgi fikseeritud tasu eest. Seda kasuta tehnika jm kaupade tellimisel, mis pakiautomaati ei mahu. Saatekulusid saad ostukorvis hinnata. Vajadusel muudame.

DPD pakiautomaatide asukohad

SmartPOST automaatide asukohad

Omniva pakiautomaatide asukohad

MUGAV MAKSMINE

Tellimuse kinnituse alusel saad e-poe kaupade eest tasuda turvaliselt oma pangast meie pangakontodele. Maksekorralduse selgitusse märgi kindlasti tellimuse number ja kuupäev. Arve-saatelehe saad koos kaubaga või PDF-vormingus elektroonselt e-postiga. Tartu poes müüdavate kaupade eest saad tasuda kohapeal sularahas või pangakaardiga. Saadavust küsi kaupluse telefonil või jaluta läbi.

PÜSIKLIENT

Registreeri konto ja saad koostada soovide nimekirja, muuta oma andmeid, vaadata tellimuste ajalugu, lugeda viimast kliendikirja. Püsikliendile teeme alates teisest ostust konto kaudu hinnasoodustusi ja eripakkumisi. Lisaks mugavam tellimine, kuna ei pea iga kord oma kontaktandmeid uuesti sisestama, vaid süsteem kuvab need automaatselt. Liitu ka uudiskirjaga, ärisid teavitame kampaaniatest.

RÕÕMSAT OSTLEMIST!