Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

E-pood

 

Varuosa, trumlisõlm, hooldusmaterjal, remont

 

Kulumaterjalide pealehele

 

Varuosad igale laserprinterile

 

Müüme varuosi printeritele ja mfp-dele. Popimad trumlid, puhastusnoad, ahjurullid, kuumutussõlmed, paberirullid jm hoiame laos. Muud detailid tellime paari päevaga, tarned Euroopa ladudest on kiired. Varuosade valik on suur, meister tellib need tehnilise juhendi koodi järgi.

 

Varuosad peaks paigaldama kogenud meister. Diagnostika eest ei esita me arvet juhul, kui järgneb hooldusteenuse või varuosade ost. Meie firmas on seadme vigade tuvastamine ja varuosade hinnapakkumise tegemine püsikliendile Tartus tasuta.

 

Varuosi vaheta tootjatehase poolt ette nähtud aegadel. Ei tasu oodata nende lõplikku amortiseerumist. Kulunud detailid võivad põhjustada seadme olulistele osadele üsna ebameeldivaid kahjustusi. Remont võib niimoodi kokkuvõttes olla palju kallim algselt säästetust.

Varuosad printeritele

 

Trumlid koopiamasinale, printerile, bürookombainile

 

Meilt saab uue trumlisõlme iga koopiamasin, printer või ühendseade (MFP). Trumli vahetus on soodne ja kiire. Pakume ilmutussõlmi ja nende osi BROTHER, CANON, EPSON; HP, KONICA MINOLTA, KYOCERA, RICOH, SAMSUNG, SHARP, XEROX jt tootjate kontoritehnikale.

 

Korralise hoolduse ja sõlmede vahetuse välbad on tootja poolt ette määratud ning sellest on kasulik kinni pidada. Mõnel juhul polegi kasutajal muud võimalust, sest seadme töö blokeeritakse, kui nt ilmutussõlme eluiga täitub. Osad trumlisõlmed saab ümber tõsta ka lõppkasutaja. Enamiku vahetus nõuab siiski kogenud meistri kätt.

 

Telli uus trummel vahetusega meilt. Mitmed trumlid on laos. Läti, Leedu ja Soome hulgidest saab iga trumlisõlme kiiresti kätte. Kuni klient hinnapakkumise üle mõtiskleb, broneerime vajaliku mõnes Baltikumi või Euroopa laos ning otsustamisel läheb päeva-paariga teele.

Trumlid ja sõlmed

 

Originaal varuosad (OEM varuosad)

 

Võimalusel eelista originaalseid varuosi, eriti uuema kontoritehnika puhul. Hind võib mõne detaili puhul olla või tunduda krõbe, aga kvaliteet ja täpne sobivus on garanteeritud. Oskuslik paigaldus on ka oluline.

 

Küsi meistrilt hinnapakkumist!

OEM või B varuosa?

 

Analoog varuosad (B varuosad)

 

Kui bürooseade on vanem, võib julgemalt katsetada B-varuosadega. Hinnad on paremad ja on valik mitme erineva tootja vahel. Konkurents mõjutab hinda soodsamas suunas. Nagu automaailmas või meditsiinis.

 

Küsi tehnikult hinda ja saadavust!

OEM või B varuosa?

 

Hooldematerjal bürooseadmete puhastuseks

 

Kvaliteetsed puhastusvahendid tarbijale ja spetsialistile. Ekraanipuhastid, klaasipuhastid, läätse/peegli puhastid, kummipuhastid, trumlipuhastid, plastipuhastid. Suruõhud, alkoholid, määrded, õlid, lahustid. Erinevad hoolduslapid, mikrolapid. Kaablid, patareid, toorikud jm pisividinad.

 

Ka teistele arvuti- ja bürootehnika hooldusfirmadele oleme mõelnud. Müüme tolmuimejaid ja filtreid elektroonika (kontoritehnika, arvutid, gaasiseadmed, tarbeelektroonika) hoolduseks. Partneritele müüme täitetoonereid, kiipe, trumleid jm renotarvikuid.

 

Asjalikke tooteid oma bürooseadme korras hoidmiseks ning eluea pikendamiseks leiab nii proff kui harrastaja. Meie inseneri tehnilist ja nõuandelist abi ning materjalide ja varuosade tellimissüsteemi kasutavad oma klientide teenindamisel ja varustamisel ka teised hooldusmehed. Täname meeldiva koostöö eest.

Hooldus vahendid

 

Kontoritehnika hooldamine ja remontimine

 

Mõistliku kasutaja kontoritehnika kestab kenasti ja vajab vähem tehnilist sekkumist, kuid iga töötav seade vajab siiski regulaarset hooldust ja varuosade vahetust. Korraliku teeninduse abil töötab bürooseade probleemideta kasuliku tööea lõpuni, kauemgi veel. Kui vajate oma bürooseadmele tehnoabi, võite pöörduda meie meistri poole. Helistage julgelt meistri antud mobiilile, registreeruge telefonil 7441100 või saatke kontaktid e-postile futari@futari.ee.

 

Hooldusteenuste hinnad

 

Suuremate bürooseadmete teenindus on mõtekam nende töökeskkonnas. Sõidame kohale ja teeme korda. Püsikliendid hindavad kiiret reageerimist väljakutsetele. Tartus sõidab tehnik välja järgmisel tööpäeval, võimalusel samal. Väljakutsed Lõuna-Eesti piires katsume teha paari päevaga. Soovi korral võib klient toimetada oma probleemse aparaadi meie esindusse, kus saame selle rahulikult kokku lepitud aja jooksul üle vaadata ja korrastada. Püsikliendi seadmetele teeme diagnostika tasuta.

 

Kulumaterjalide pealehele

Hooldus ja remont

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

Postkast