Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Varuosad printeritele

Trumlisõlmed, hooldus, remont,…

 

Hooldusteenuste pealehele

Varuosad igale laserprinterile

Müüme varuosi printeritele ja mfp-dele. Popimad trumlid, puhastusnoad, ahjurullid, kuumutussõlmed, paberirullid jm hoiame laos. Muud detailid tellime paari päevaga, tarned Euroopa ladudest on kiired. Varuosade valik on suur, meister tellib need tehnilise juhendi koodi järgi.

 

Varuosad peaks paigaldama kogenud meister. Diagnostika eest ei esita me arvet juhul, kui järgneb hooldusteenuse või varuosade ost. Meie firmas on seadme vigade tuvastamine ja varuosade hinnapakkumise tegemine püsikliendile Tartus tasuta.

 

Varuosi vaheta tootjatehase poolt ette nähtud aegadel. Ei tasu oodata nende lõplikku amortiseerumist. Kulunud detailid võivad põhjustada seadme olulistele osadele üsna ebameeldivaid kahjustusi. Remont võib niimoodi kokkuvõttes olla palju kallim algselt säästetust.

Varuosad printeritele

 

Trumlid koopiamasinale, printerile, bürookombainile

Meilt saab uue trumlisõlme iga koopiamasin, printer või ühendseade (MFP). Trumli vahetus on soodne ja kiire. Pakume ilmutussõlmi ja nende osi BROTHER, CANON, EPSON; HP, KONICA MINOLTA, KYOCERA, RICOH, SAMSUNG, SHARP, XEROX jt tootjate kontoritehnikale.

 

Korralise hoolduse ja sõlmede vahetuse välbad on tootja poolt ette määratud ning sellest on kasulik kinni pidada. Mõnel juhul polegi kasutajal muud võimalust, sest seadme töö blokeeritakse, kui nt ilmutussõlme eluiga täitub. Osad trumlisõlmed saab ümber tõsta ka lõppkasutaja. Enamiku vahetus nõuab siiski kogenud meistri kätt.

 

Telli uus trummel vahetusega meilt. Mitmed trumlid on laos. Läti, Leedu ja Soome hulgidest saab iga trumlisõlme kiiresti kätte. Kuni klient pakkumist kaalub, broneerime vajaliku mõnes Baltikumi või Euroopa laos, otsustamisel läheb päeva-paariga teele.

Trumlid ja sõlmed

 

Originaal varuosad (OEM varuosad)

Võimalusel eelista originaalseid varuosi, eriti uuema kontoritehnika puhul. Hind võib mõne detaili puhul olla või tunduda krõbe, aga kvaliteet ja täpne sobivus on garanteeritud. Oskuslik paigaldus on ka oluline.

 

Küsi meistrilt hinnapakkumist!

OEM või B varuosa?

 

Analoog varuosad (B varuosad)

Kui bürooseade on vanem, võib julgemalt katsetada B-varuosadega. Hinnad on paremad ja on valik mitme erineva tootja vahel. Konkurents mõjutab hinda soodsamas suunas. Nagu automaailmas või meditsiinis.

 

Küsi tehnikult hinda ja saadavust!

OEM või B varuosa?

 

Hooldematerjal bürooseadmete puhastuseks

Kvaliteetsed puhastusvahendid tarbijale ja spetsialistile. Ekraanipuhastid, klaasipuhastid, läätse/peegli puhastid, kummipuhastid, trumlipuhastid, plastipuhastid. Suruõhud, alkoholid, määrded, õlid, lahustid. Erinevad hoolduslapid, mikrolapid. Kaablid, patareid, toorikud jm pisividinad.

 

Ka teistele arvuti- ja bürootehnika hooldusfirmadele oleme mõelnud. Müüme tolmuimejaid ja filtreid elektroonika (kontoritehnika, arvutid, gaasiseadmed, tarbeelektroonika) hoolduseks. Partneritele müüme täitetoonereid, kiipe, trumleid jm renotarvikuid.

 

Asjalikke tooteid oma bürooseadme korras hoidmiseks ning eluea pikendamiseks leiab nii proff kui harrastaja. Meie inseneri tehnilist ja nõuandelist abi ning materjalide ja varuosade tellimissüsteemi kasutavad oma klientide teenindamisel ja varustamisel ka teised hooldusmehed. Täname meeldiva koostöö eest.

Hooldus vahendid

 

Kontoritehnika hooldamine ja remontimine

Mõistliku kasutaja kontoritehnika kestab kenasti ja vajab vähem tehnilist sekkumist, kuid iga töötav seade vajab siiski regulaarset hooldust ja varuosade vahetust. Korraliku teeninduse abil töötab bürooseade probleemideta kasuliku tööea lõpuni, kauemgi veel. Kui vajad oma bürooseadmele tehnoabi, helista julgelt meistri antud mobiilile, registreeru telefonil 7441213 või saada e-kiri futari@futari.ee.

 

Hooldusteenuste hinnad

 

Suurte seadmete teenindus on mõttekam töökeskkonnas. Sõidame kohale, teeme korda. Püsikliendid hindavad kiiret reageerimist. Tartus sõidab tehnik väljakutsele võimalusel samal päeval (Lõuna-Eestisse paari päevaga). Soovi korral võib klient tuua pisema aparaadi meie esindusse, kus saame selle rahulikult kokku lepitud aja jooksul üle vaadata ja korrastada. Püsikliendi seadmetele on Tartus diagnostika tasuta.

 

Hooldusteenuste pealehele

Hooldus ja remont

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast