Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Toonerite ja trumlite taastamine

Korduv kasutus säästab loodust ja raha!

 

Täitmisteenuste pealehele

Veel taastamisest

Säästlikku toonerivahetust ei saa teha lõputult. Kulunud detailidega kassetist ei võlu head pilti, väljatrükkidel võib esineda määrdumist, heledaid alasid või muud segavat. Millalgi saabub aeg, mil taastamiseta ei saa. Või uue kassetita. Loodushoidlikele, kes jätkaks meeleldi sama tooriku kasutamist, pakume renoveerimist. Järelturul on saada laia valikut erinevate tootjate erinevate omadustega trumleid. Üritatakse saavutada originaaltrumlitega võrreldavaid parameetreid. Nii saab kasutada kassetti kuni korpus vastu peab.

Korduvkasutus säästab loodust!

 

Paljusid kassette saab peale renoveerimist ringluses kaua kasutada. Mõni mark on kauem laetav ilma trumlit või muid osi vahetamata, mõnda tasuks juba esimesel täitmisel ka renoveerida, mõnda ei saa või ei tasu üldse täita või taastada. Iga kulumus on alati individuaalne. Täpse hinnangu konkreetse kasseti kohta annab meister ülevaatusel. Tahmavahetusega on taastamine soodsam või suisa tasuta. Trumlit saab vahetada täitmisest sõltumata, siis on kallim, kuna toimub ikkagi kasseti avamine, hooldus, detailide vahetus, kokkupanek.

Tule trumlit taastama!

 

Trükikvaliteet ja laadimiste arv sõltub ka hoiu- ja käitlusrezhiimist. Kassette hoiustage kuivas pimedas kohas. Peale uue kasseti ostmist ja käiku võtmist hoidke alles pakend, millega on mugav ja turvaline kassette transportida. Tume niiskuskindel ümbriskott aitab vältida tooneri paakumist kassetis ja ilmutustrumlite üle valgustamist. Kassettide trumlid on valgustundlikud ja kergesti mehhaaniliselt vigastatavad, mistõttu tuleb kasutada korralikku trükimeediat ja jälgida, et bürooseadme paberiteedesse ei satu võõrkehad. Eemaldatud sulgurribaga kassette transporditakse peale käiku võtmist või laadimist üksnes sellises asendis nagu nad on printeris. Kassettide jõuline raputamine ja kallutamine ei tule trükikvaliteedile kasuks.

 

Garanteeritud kvaliteet

Meie firma annab taastamisele 100 %-lise garantii 6 kuuks. Kui kassett ei hakka seadmes korrektselt trükkima, palume tuua selle koos viga näitava testlehega tagasi, kontrollime ja juhul, kui tegemist on meie veaga ning meil ei õnnestu kassetti kvaliteetselt tööle saada, kompenseerime kliendile teenuse maksumuse. Veaga kassetti edasi kasutada ei tohi, probleem võib süveneda ja garantii lõppeda. Kui testlehest nähtub, et kvaliteediprobleem ei tulene kassetist, vaid seadmest, saab klient tellida appi meie hooldusinseneri, kes teostab seadmele diagnostika ja aitab tehnilistele probleemidele lahendused leida. Väga mitmeid kordi täidetud-taastatud kasseti asemele soovitame alati õigeaegselt uut.

Tahmakassette saab taastada!

 

Vastutusrikaste printerite suure mahuga kassettidel võiks parima kvaliteedi huvides juba esimesel täitmisel vahetada ilmutustrumlit. Kassetti läbivad arvukad paberilehed kulutavad mehhaaniliselt trumli tundlikku pealiskihti, mistõttu see võib põhjustada määrimist juba teise trükitsükli lõpus. Muid kulunud detaile saab kasseti taastamisel välja vahetada vastavalt vajadusele. Kahekomponentsetel kassettidel vahetatakse taastamisel välja ilmuti ehk magnetkandja. Sobivaim ilmutivahetuse tsükkel on üle ühe toonerivahetuse. Õige ilmuti ja tooneri vahekord tagab pildile vajaliku kontrastsuse.

 

Täitmisteenuste hinnad: BROTHER | CANON | HP | KYOCERA | SAMSUNG | XEROX | MUUD

 

Hinnakirjad on grupeeritud Eestis levinud seadmetootjate järgi, nii on kasutajal lihtsam leida oma masinat või kassetti. Muud tootjad (DELL, IBM, EPSON, KONICA MINOLTA, KYOCERA MITA, LEXMARK, OKI, PANASONIC, SHARP jt) on ühises hinnakirjas. Taastamisteenuste hinnad saate meistrilt. Hinnakirjades kasuta otsiabi, nt CTRL+F, ja sisesta oma printeri või kasseti number. Kõiki toonereid, mida täita saab, ei pruugi kirjas olla (uus, vana, haruldane vm põhjus). Kui ei leia oma marki, pöördu töökotta - meister vaatab tooriku üle ja annab infot. Kasseti mark on originaali kood, kuid täidame ka teiste tootjate analooge, kui kooste võimaldab. Laadekogus on meie firmas täidetud kassetiga tehtav ligikaudne trükiste arv A4 lehe ca 5 % kaetuse korral. Kui edasiseks tööks on vajalik kiibi paigaldus, sisaldub see hooldehinnas.

 

Täitmisteenuste pealehele

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast