Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

E-pood

 

Printer, paljundus, skanner, faks, paberihunt, MFP - bürootehnika müük

 

Foto printerist Printer, koopiamasin, bürookombain Kvaliteetsed MFP printerid Printer, paljundus, bürookombain Foto printerist Foto laserprinterist Foto laserprinterist

 

Kui vajate koju või kontorisse uut printerit või multiseadet (MFP), mis trükib, skanneerib ja paljundab, olete oodatud meie poodi. Aitame valida parimat masinat ja arvutada trükiste omahinda. Tulge ostueelsele konsultatsioonile või küsige nõu telefoni või meili teel. Täpsustame iga kliendi soovid ja teeme head pakkumised. Tarneajad on lühikesed, vaid 1 – 2 päeva. Uute seadmete paigaldus on Tartus tasuta. Abistame edasisel kasutamisel (tasuta diagnostika!), varustame kulumaterjalidega ja pakume hooldusteenuseid. Tellige uus printer meilt!

 

Must-valge trükiga printer ja MFP:

 

Laserprinter (kodu/kontor)

 

Laserprinter (dupleks/võrk)

 

3-ühes laserkombain

 

3-ühes laserkombain (dupleks)

 

4-ühes laserkombain

 

4-ühes laserkombain (dupleks)

 

A3 must-valge laser-MFP

Raekoja plats mustvalgena

 

Värvilise trükiga printer ja MFP:

 

Värviline laserprinter

 

Värviline laserprinter (dupleks)

 

Värviline laserkombain (3-ühes)

 

Värviline laserkombain (4-ühes)

 

A4 tindiseadmed

 

A3 tindiseadmed

 

A3 värviline laser-MFP

 

Muud bürooseadmed:

 

Skannerid

 

Paberihundid

Raekoja plats värvilisena

 

A3-formaadi bürookombainide müük ja paigaldus

 

Müüme nii must-valge kui värvilise trükiga A3-formaadi printereid ja paljundusi. Peamiselt soovitakse laserkombaine, aga saada on ka tindiseadmeid. Paigaldame kõikide Eestis levinud tootjate kombaine. Kuna suureformaadiline lisadega seade valitakse täpselt vastavalt vajadustele, kaardistame ostja soovid ja leiame parima seadme, olgu selleks Canon, Epson, Konica Minolta, Kyocera Mita, Ricoh, Xerox vm tootja.

 

Meie müüdud uute A3-seadmete ülespanek on kliendi asukohas Tartumaal ja Lõuna-Eestis tasuta, samuti kasutajate esmaväljaõpe. Hilisem nõu ja tugi pluss hea hinnaga kulumaterjalid, varuosad ja paberid on meilt koopiamasina ostnul edaspidi alati käe-jala juures. Võimalusel pakume (või vahendame kliendilt kliendile) ka heas töökorras kasutatud A3-tehnikat. Küsige kindlasti pakkumist ja ostke uus masin meilt.

Kvaliteetsed MFP paljundused

 

Kuidas valida omale parim bürooseade?

 

Uue tehnika ostu eel mõelge läbi oma vajadused ja kaardistage masina tulevaste kasutajate ootused. Soovidest, vajadustest ja eelarvest lähtuvalt saab teha mõistliku valiku paljude seadmete hulgast. Kuna me ei esinda ühtegi tootjat ega kaubamärki, saavad meie kliendid erapoolikut nõu neile endile kõige sobilikuma bürooseadme soetamisel, olgu meilt või mujalt.

 

Oleme tootevalikut koostades arvestanud oma püsiklientide ostuharjumuste ja eelistustega. Meie kliendid on peamiselt Tartu ja Lõuna-Eesti ettevõtted, asutused ja eraisikud. Poes hoiame jaeklientide lemmikmudeleid, soodsama hinnaga tooteid. Paari päevaga on tellitav ja tarnitav enamik meie kaubavalikust, harva läheb kauem.

Printer, faks, bürookombain

 

Kliendid on öelnud, et meilt on mugav uut tehnikat tellida. Arvuti asemel saab suhelda tuttavate inimestega. Teame püsikliendi bürootöö harjumusi ja vajadusi. Müüme kvaliteetset kontoritehnikat populaarsetelt tootjatelt, mis on valmistatud Euroopa turule ja on Eestis levinud. Haruldusi, mille varustamisega on rist ja viletsus, me ei soovita. Uue masina ostuhuvi korral juhime kliendi tähelepanu ka seadme ülalpidamiskuludele, et need ei tuleks hiljem üllatusena. Meilt saab osta vajalikud toonerid, tindid, trumlid jm kulumaterjalid. Meie töökojas saab korduvkasutuseks täita ja taastada vanemate seadmete tahmakassette. Oma müüdud seadme juurde tuleb hooldusinsener alati esmajärjekorras.

 

Printerid ja koopiamasinad paigaldame Tartus tasuta. Lihtsamad printerid võib kasutaja loomulikult ka ise installida. Suuremate seadmete kohaletoimetust ja seadistust pakume üle terve Lõuna-Eesti. Edasine tehnoabi on meilt masina ostnul käe-jala juures, telefonikõne kaugusel. Meilt masina ostnud püsikliendile on ka seadme diagnostika Tartu piires tasuta. Uue tehnika eest saab maksta ülekandega, pangakaardiga või sularahas. Pikaajalised head kliendid (riigiasutused ja teised krediidikõlbulikud) saavad uut tehnikat soetada maksetähtajaga arve alusel. Tasumise tähtaja anname individuaalse krediidilimiidi piires samasuguse nagu kulumaterjale, pabereid või hooldusteenuseid müües.

 

Miks osta uus seade meilt, kui tehnikapoode on palju? Eeskätt seetõttu, et meid huvitab müüdud masina käekäik ka pärast selle üles panekut. Ärge häbenege küsida pakkumist. Proovime teha parema hinna samasugusele või toredamale seadmele, kui konkurendil, äripartneril, naabrimehel. Igal juhul anname parima müügijärgses teeninduses. Ostke uus printer meilt!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

Postkast