Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Toonerite täitmine ja taastamine

 

Toonerkassettide korduvkasutus

Printerikassettide korduvkasutus on:

 

ökoloogiline - säästame loodust, tekib vähem prügi, väheneb tarbitav plastikukogus (naftaproduktid, taastumatu ressurss), kulub vähem elektrit, vett, metalle jm ressursse tootmisele ja ümbertöötlusele, väheneb tööstusreostus ja transpordisaaste;

 

ökonoomne – täites või taastades oma tühjaks saanud toonereid lähedal asuvas töökojas, kus on kogenud meister, kiire töö, garantii hooldusele ja sõbralikud hinnad, säästate lisaks loodusele ka aega ja raha;

 

isamaaline tegu – korduvkasutades olemasolevaid kassette ja tehnikat, imporditakse siia vähem kaugetelt maadelt, tööd saavad teha kohalikud inimesed ning Eestimaa prügimägedele satub vähem jäätmeid.

 

Puhas Eestimaa on ilus. Hoiame Eesti loodust.

 

Veel korduvkasutusest

 

Täitmisteenuste hinnad: BROTHER | CANON | HP | KYOCERA | SAMSUNG | XEROX | MUUD

Hoiame Eesti loodust!

 

Hoiame loodust, korduvkasutame!

 

Tahmakassettide täitmine

Tooner tühi? Iga kord ei ole vaja osta uut. Täida ja kasuta korduvalt, nii säästad loodust, aega ja raha. Hinnad alates 10 eurot, üks kassett ca 15 minutit, garantii 6 kuud. Täidame kiirelt ja kvaliteetselt nii mustvalgeid kui värvilisi tahmakassette.

 

Korduvalt kasutatavaid toonereid on paljudel laserprinteritel, koopiamasinatel, faksidel ja bürookombainidel. Kõiki korraliku koostega kassette saame oma töökojas hooldada ja uue tahmapulbriga laadida. Nii pikeneb nende kasulik tööaeg ringluses.

 

Kasseti täitmine = diagnostika, kvaliteetne hooldus, uue tooneriga laadimine, pisiosade vahetus, testimine. Transpordiks pakendame kuis vaja ja mitte ülearu. Täidetud kassetiga trükib ligikaudu sama palju lehti kui originaaltarvikuga tavakasutuseks piisava kvaliteediga.

 

Veel täitmisest

Kassettide kiire taastamine!Toonerite kiire täitmine!

 

Toonerite ja trumlite taastamine

Anname parima, et klient saaks meie töökojas hooldatud tahmakassetiga printida säästvalt ja täidetud tooneriga oleks väljatrükid kaua kaunid. Täitmine on loodushoidlik tegevus, kuid seda ei saa teha lõputult. Vajadusel soovitame õigeaegselt kulunud kassetiosade vahetust. Pakume ka soodsat trumlisõlmede ja ilmutusõlmede renoveerimist. Iga kord polegi vaja uut sõlme osta.

 

Taastamisel vahetame olulised kulunud detailid, nt ilmutustrumli. Tasub kuulata meistrit, kui ta soovitab lisaks toonerile mõne muu osa vahetust. Nii saate lisaks loodussäästule alati kenad trükised. Kui kasseti ressurss on lõppemas, trükikvaliteet langemas ja taastamine pole mõistlik, pakume uut toorikut. Pingutame, et meie kliendid saaks alati kvaliteetsed trükised.

 

Hooldusse tulles pakkige kassetid sobilikesse kottidesse-karpidesse. Niimoodi väldite teel töökotta ja tagasi transpordikahjustusi (trumlite kriimustamist, üle valgustamist, tooneri pudisemist jms) ning peale hooldust ei pea lisama uut pakendust.

 

Veel taastamisest

Renoveeri soodsa hinnaga!Kassettide kiire täitmine!

 

Miks renoveerida kassette?

Esmane ja kõige tähtsam põhjus renoveerimiseks - nii hoiame loodust. Tahmakassettide korduvkasutus säästab loodust nagu igasugune jäätmetekke vältimine ja toodete korduv kasutamine. Trükkides mõistlikult, vältides asjatuid väljaprinte ja korduvkasutades plastikut ning paberit teete heateo meie planeedile. Hoiame loodust, korduvkasutame!

 

Lisaks säästate meie juures kassette täites raha, kuna meie hinnad on sõbralikud. Täidame käsitööna kliendi enda hästi hoitud toorikuid. Meie poolt on kvaliteetne garantiiga töö ja uus korralik tahmapulber. Muid detaile vahetame vastavalt vajadusele ja kokkuleppel tarbijaga. Kui kasseti täitmine või taastamine pole mingil põhjusel võimalik, saab meilt osta uue tooneri.

 

Meie kliendid säästavad ka aega, sest teostame täitmist ja taastamist kiire tööna oma asukohas. Tühja kassetiga pöörduge lihtsalt meie töökotta. Ühe kasseti korrastamiseks kulub sõltuvalt margist 10 – 30 minutit. Järjekorra pikkus sõltub sellest, kui palju meile tööd annate. Reeglina saab kasseti tagasi samal päeval. Tartu püsiklientidele on kassettide vedu tasuta.

 

Aitame, kui printer vajab hooldust!

Värviliste tahmade täitmine!Korduvkasutus säästab loodust!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast