Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Printerite toonerite täitmine

Korduvkasutus säästab loodust, aega ja raha!

 

Täitmisteenuste pealehele

Veel täitmisest

Printerikassettide korduv kasutamine aitab säästa loodust ja hoida kokku raha. Väikestes printerites on tihti üks kompaktne ilmutus- ehk toonerikassett suurte tahmatorude ja kauakestvate ilmutussõlmede asemel. Sellise kasseti pakendi osa on suur, seda on seadme kasutajal lihtne vahetada ja tarbides pole erinevusi trükiste kvaliteedis. Iga kord, kui tooner lõpeb, uuendatakse kasseti vahetusega ilmutusprotsessis osalevad detailid olenemata tegelikust kulumisest. Bürooseade on nii praktiliselt hooldusvaba, kuid üsna raiskav. Õnneks saab mitmeid marke kvaliteetselt uue tooneriga täita ning sel moel säästa loodust ja raha.

Korduvkasutus säästab loodust!

 

Kassettide hooldamiseks ja täitmiseks ostame parimaid saada olevaid materjale Euroopa tuntud turustajatelt. Laadimisel kasutame tunnustatud toonerimüüjate igakülgselt testitud tahmapulbreid, mis ei kahjusta seadmeid ja mida müüakse euroliidus vabalt. Tarvikuid valime hoolega, et tagada originaaltoodetega võrreldav kvaliteet ja kestvus. Tahmade sisseostul eelistame tuntuma kaubamärgiga ja kallima hinnaklassiga tooteid. Meil on infot nii vanemate kui uuemate kassettide ja tehnoloogiate kohta ning pikaajalised suhted heade ladudega. Partneritelt saame kasulikke tehnilisi nõuandeid ja värsket teavet uute võimaluste kohta.

Tule toonerit täitma!

 

Laadimisel järgime tööstusharu liidrite standardeid ja juhendeid ning teostame ette nähtud protseduurid. Kassett võetakse lahti instruktsioone järgides ja õigeid instrumente kasutades. See puhastatakse jääktahmast, paberitolmust ja võõrkehadest kasutades kvaliteetseid hooldusvahendeid. Olulised detailid testime/hindame, kulunud osad vahetame võimalusel välja. Kassett täidetakse margile sobiva tehases kaalutud või kohapeal mõõdetud tahmakogusega ja kiibistatakse, kui vaja. Euroliidus müügile lubatud toonerid pole teadaolevalt toksilised, kuid lenduvad ja võivad ärritada nahka või hingamisteid, seega kasutame eri-tolmuimejat ja isikukaitsevahendeid. Hooldatud toonerid pakendame transpordiks vastavalt vajadusele, mitte ülearu.

 

Garanteeritud kvaliteet

Täitmisele anname garantii 6 kuuks. Kui paned täidetud kasseti töökojast naastes masinasse ja kassetil on probleem, mida enne töökotta toomist polnud, anna julgelt märku, trüki viga näitav testleht kaasa ja too kassett tagasi. Veaga kassetti edasi kasutada ei tohi, probleem võib süveneda ja garantii lõppeda. Kasseti garantiiremont on tasuta ja tagasiside oodatud. Kuna kasseti täitmisel jääb enamik komponente samaks, on mõningane kulumus loomulik. Korduvalt täidetud kasseti trükikvaliteet langeb paratamatult järk-järgult. Kuula meistrit, kui ta soovitab lisaks mõne muu detaili vahetust või uut toorikut. Niimoodi on loodussääst ja väljaprint optimaalsed.

Tahmakassette saab täita!

 

Tooneri trükivaliteet ja kasutuskordade arv sõltub ka lõppkasutajate hoiust ja käitlemisest. Toonereid hoiusta kuivas ja pimedas. Peale uue tahma ostmist ja käiku võtmist säilita ümbrised. Nendega on turvaline toimetada kassette töökotta ja tagasi. Nii väldid trumlite jm detailide kahjustumist transpordil. Tume niiskuskindel ümbriskott väldib tooneri paakumist ja ilmutustrumlite üle valgustamist. Kassettide ilmutustrumlid on lisaks valgustundlikkusele kergesti mehhaaniliselt vigastatavad, mistõttu tuleb kasutada korralikku trükimeediat ja jälgida, et bürooseadme paberiteedesse ei satuks võõrkehi. Eemaldatud sulgurribaga tahmakassette transpordi peale käiku võtmist või laadimist sellises asendis nagu nad on printeris. Kassettide jõuline raputamine ja kallutamine ei tule samuti prindikvaliteedile kasuks.

 

Täidetud kassetiga saab teha ligikaudu sama palju trükiseid kui originaaltarvikuga, seda tavakasutuseks piisava kvaliteediga. Mõnda tüüpi toorikuid saab kauem uue sobiva tooneriga täita, ka remontida, enne, kui läheb vaja korpuste utiliseerimist või ümbertöötlust. Hästi saab täita vanade mustvalgete laserseadmete kassette. Värviline lasertrükk võtab kontorites võimu ja täidame ka korraliku koostega värvitoonereid. On hea meel pakkuda kokkuhoidu ja loodussäästu ka värviprindil.

 

Täitmisteenuste hinnad: BROTHER | CANON | HP | KYOCERA | SAMSUNG | XEROX | MUUD

 

Hinnakirjad on grupeeritud Eestis levinud seadmetootjate järgi, nii on kasutajal lihtsam leida oma masinat või kassetti. Muud tootjad (DELL, IBM, EPSON, KONICA MINOLTA, KYOCERA MITA, LEXMARK, OKI, PANASONIC, SHARP jt) on ühises hinnakirjas. Taastamisteenuste hinnad saate meistrilt. Hinnakirjades kasuta otsiabi, nt CTRL+F, ja sisesta oma printeri või kasseti number. Kõiki toonereid, mida täita saab, ei pruugi kirjas olla (uus, vana, haruldane vm põhjus). Kui ei leia oma marki, pöördu töökotta - meister vaatab tooriku üle ja annab infot. Kasseti mark on originaali kood, kuid täidame ka teiste tootjate analooge, kui kooste võimaldab. Laadekogus on meie firmas täidetud kassetiga tehtav ligikaudne trükiste arv A4 lehe ca 5 % kaetuse korral. Kui edasiseks tööks on vajalik kiibi paigaldus, sisaldub see hooldehinnas.

 

Täitmisteenuste pealehele

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast