Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

E-pood

 

Toonerite täitmine korduvkasutuseks

 

Täitmiste pealehele

 

Täitmisteenuste hinnad: BROTHER | CANON | HP | KYOCERA | SAMSUNG | XEROX | MUUD

 

Veel täitmisest

 

Printerikassettide korduv kasutamine aitab säästa loodust ja hoida kokku raha. Väikestes printerites on tihti üks kompaktne ilmutus- ehk toonerikassett suurte tahmatorude ja kauakestvate ilmutussõlmede asemel. Sellise kasseti pakendi osa on suur, seda on seadme kasutajal lihtne vahetada ja tarbides pole erinevusi trükiste kvaliteedis. Iga kord, kui tooner lõpeb, uuendatakse kasseti vahetusega ilmutusprotsessis osalevad detailid olenemata tegelikust kulumisest. Bürooseade on nii praktiliselt hooldusvaba, kuid üsna raiskav. Õnneks saab mitmeid marke kvaliteetselt uue tooneriga täita ning sel moel säästa loodust ja raha.

Korduvkasutus säästab loodust!

 

Kassettide hooldamiseks ja täitmiseks ostame parimaid saada olevaid materjale Euroopa tuntud turustajatelt. Laadimisel kasutame tunnustatud toonerimüüjate igakülgselt testitud tahmapulbreid, mis ei kahjusta seadmeid ja mida müüakse euroliidus vabalt. Tarvikuid valime hoolega, et tagada originaaltoodetega võrreldav kvaliteet ja kestvus. Tahmade sisseostul eelistame tuntuma kaubamärgiga ja kallima hinnaklassiga tooteid. Meil on infot nii vanemate kui uuemate kassettide ja tehnoloogiate kohta ning pikaajalised suhted heade ladudega. Partneritelt saame kasulikke tehnilisi nõuandeid ja värsket teavet uute võimaluste kohta.

Tule toonerit täitma!

 

Laadimisel järgime tööstusharu liidrite välja töötatud standardeid ja juhendeid ning teostame ette nähtud protseduurid. Kassett võetakse lahti instruktsioone järgides ja õigeid instrumente kasutades. See puhastatakse jääktahmast, paberitolmust ja võõrkehadest kasutades kvaliteetseid hooldusvahendeid. Olulised detailid testime/hindame, kulunud osad vahetame võimalusel välja. Kassett täidetakse margile sobiva tehases kaalutud või kohapeal mõõdetud tahmakogusega ja kiibistatakse, kui vaja. Euroliidus müügile lubatud toonerid pole teadaolevalt toksilised, kuid lenduvad ja võivad ärritada nahka või hingamisteid, seega kasutame eri-tolmuimejat ja isikukaitsevahendeid. Hooldatud toonerid pakendame transpordiks vastavalt vajadusele, mitte ülearu.

Tahmakassette saab täita!

 

Trükikvaliteet ja laadekordade arv sõltub ka lõppkasutajate hoiu- ja käitlusrezhiimist. Kassette hoiustage kuivas ja pimedas. Peale uue kasseti ostmist ja käiku võtmist säilitage ümbrised. Nendega on mugav ja turvaline toimetada kassette töökotta ja tagasi, nii väldite trumlite ja muude detailide kahjustumist transpordil. Tumedat niiskuskindlat ümbriskotti soovitame kasutada vältimaks tooneri paakumist kassetis ja ilmutustrumlite üle valgustamist. Kassettide ilmutustrumlid on lisaks valgustundlikkusele kergesti mehhaaniliselt vigastatavad, mistõttu tuleb kasutada korralikku trükimeediat ja jälgida, et bürooseadme paberiteedesse ei satuks võõrkehi. Eemaldatud sulgurribaga tahmakassette transportige peale käiku võtmist või laadimist üksnes sellises asendis nagu nad on printeris. Kassettide jõuline raputamine ja kallutamine ei tule samuti trükikvaliteedile kasuks.

 

Täitmisele anname garantii 6 kuuks. Kui panete täidetud kasseti töökojast naastes masinasse ja kassetil on probleem, mida enne töökotta toomist polnud, andke julgelt märku, trükkige viga näitav testleht kaasa ja tooge kassett tagasi. Veaga kassetti edasi kasutada ei tohi, probleem võib süveneda ja garantii lõppeda. Kasseti garantiiremont on tasuta ja tagasiside oodatud. Kuna kasseti täitmisel jääb enamik komponente samaks, on mõningane kulumus loomulik. Korduvalt täidetud kassettide trükikvaliteet langeb paratamatult järk-järgult. Kuulake meistrit, kui ta soovitab lisaks toonerile mõne muu detaili vahetust või uut toorikut. Niimoodi saavutate loodussäästu ja optimaalse printimistulemuse.

 

Täidetud kassetiga saab teha ligikaudu sama palju trükiseid kui originaaltarvikuga, seda tavakasutuseks piisava kvaliteediga. Mõnda tüüpi toorikuid saab hõlpsasti korduvalt uue sobiva tooneriga täita, ka remontida, enne, kui läheb vaja korpuste utiliseerimist või ümbertöötlust. Traditsiooniliselt on hästi täidetavad vanemate mustvalgete laserseadmete kassetid. Kuna värviline lasertrükk võtab kontorites järjest enam võimust, on meil hea meel pakkuda kokkuhoidu ja loodussäästu ka värviprindil. Vähemalt ühe korra kannatab eluiga pikendada päris mitmetel korraliku koostega värvitooneritel.

 

Täitmisteenuste hinnad: BROTHER | CANON | HP | KYOCERA | SAMSUNG | XEROX | MUUD

 

Hinnakirjad on grupeeritud Eestis levinud seadmetootjate järgi, nii on kasutajal lihtsam leida oma masinat või kassetti. Muud tootjad (DELL, IBM, EPSON, KONICA MINOLTA, KYOCERA MITA, LEXMARK, OKI, PANASONIC, SHARP jt) on ühises hinnakirjas. Taastamisteenuste hinnad saate meistrilt. Hinnakirjades kasuta otsiabi, nt CTRL+F, ja sisesta oma printeri või kasseti number. Kõiki toonereid, mida täita saab, ei pruugi kirjas olla (uus, vana, haruldane vm põhjus). Kui ei leia oma marki, pöördu töökotta - meister vaatab tooriku üle ja annab infot. Kasseti mark on originaalse kulumaterjali kood, kuid täidame ka teiste tootjate analooge, kui kooste võimaldab. Laadekogus on meie firmas täidetud kassetiga tehtav ligikaudne trükiste arv A4 lehe ca 5 % kaetuse korral. Kui edasiseks tööks on vajalik kiibi paigaldus, sisaldub see hooldehinnas.

 

Täitmiste pealehele

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

Postkast