Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

E-pood

 

Tooner, tahm, kassett, täitmine

 

Kulumaterjalide pealehele

 

Toonerite hinnad: BROTHER | CANON | EPSON | HP | KYOCERA | MINOLTA | SAMSUNG | XEROX | MUUD

 

Toonerid igale printerile

 

Meilt saab uusi toonereid ja tahmakassette printeritele, koopiamasinatele, faksidele ja MFP-dele olenemata valmistajast või kaubamärgist. Vaja on teada oma seadme tootjat ja mudelit või soovitud tarviku marki. Erinevad seadmed kasutavad erinevaid kulumaterjale. Esineb ka ühilduvust, kuid igal juhul tuleb tuvastada mark. Püsiklientidel saab enne ostu kontrollida kliendikaarti või majandusaasta ostude ajalugu. Kui mark teada, pakume hinna ja müüme toote kohe poest või tellime järgmiseks päevaks.

 

Printerite tahmakassetid leiad tootjate järgi reastatud hinnakirjadest. Küsi julgelt, kui ei leia oma tarvikut üles, aitame leida. Toonerite sortiment on suur, poes palju tooteid ja tellimisel tarned kiired (1 – 2 päeva). Hulgid, kellega koostööd teeme, on kiire logistikaga, et meie kliendil oleks mugav ostelda. Kassette tellime ka Eestis haruldastele laserseadmetele, kuid nende hankimine võtab rohkem aega. Loodame, et klientidele sobib meie margivalik ning mõistlik hinnatase ja täiendame enda poodi pidevalt.

Printeri tooner

 

Värvi tahmad

 

Värvi toonerid

 

Tahmad igale koopiamasinale

 

Eestis vähelevinud tootja koopiamasin võib olla mõne tuntuma seadme analoog. Ühilduvuse põhjuseks on asjaolu, et tootjafirmad teevad koostööd printimissüsteemide välja töötamisel, müüvad üksteisele litsentse ja turustavaid samu mudeleid eri maades erinevate nimede all. Ühilduvad seadmed võivad kasutada samu kulumaterjale ja/või varuosasid, lihtsalt on vaja teada. Mõnikord on ühilduva seadme tahmakassetid pisut modifitseeritud, et kliendid oleks margitruud. Hinnad võivad erineda, kliendile soovitame kasulikumaid tarvikuid.

Koopiamasina tahm

 

Tahmakassettide täitmine

 

Tänapäeval pole uudiseks, et tahmakassette saab hooldada ja uue tooneriga laadida. Kulunud detailide vahetuse ja uue tahma lisamisega pikeneb kasseti kasutusiga. Korduvkasutus säästab loodust! Meil saab tahmakassette kvaliteetselt hooldada ja järelturu materjalidega täita/taastada. Kasseti eluiga pikendame sobivatel kassettidel (meditsiiniski sõltub töö tellija materjalist). Teenustele ja tarvikutele anname 6-kuulise garantii.

 

Muidugi kõiki toonereid pole võimalik või mõtekas täita. Näiteks uusi marke me kohe ei saa täita. Täita ei tasu ka väga mahukaid toonereid, mis on ise piisavalt keskkonnasõbralikud, kuna pakendi osakaal tootest on madal. Nad võimaldavad mugavat tööd ja madalat trükise hinda, sest ilmutussõlmed on kauakestvad. Infot iga konkreetse kasseti kohta saab töökojast meistrilt. Taaskasutus säästab loodust, meil säästate lisaks aega ja raha, sest täidame sõbralike hindadega ja kiire ootetööna. Loe renoveerimisest ja tule tühja tooneriga töökotta, paneme selle täis.

Hoia loodust, korduvkasuta!

 

Originaal toonerkassetid

 

Originaaltoonerid on vaieldamatult kõige kvaliteetsemad, ka kõige kallimad. Kasutatud on ainult uusi komponente ja praaki esineb harva. Neid on printerites mugav ja kindel kasutada. Kes soovivad tippkvaliteeti, kasutavad OEM-tooteid. On ka teatud mudeleid ja marke printereid, millel OEM-toodete kasutus on taskukohane ja kõige mõistlikum variant.

 

Uute bürooseadmete tootjad ei soovi (seadmete garantiiajal arusaadavalt) kassettide täitmist ega taastamist ning see võib lõpetada osade tootjate puhul garantii. Üldiselt ei taheta ka kolmandate osapoolte analoogkassettide kasutust oma seadmetel (eriti garantiiajal). Suurte tootjate protektsionismi tõttu on päris uute bürooseadmete tarvikute konkureeriv järelturg tihti takistatud ning uus originaaltarvik tootja dikteeritud hinnaga võib olla esialgu tarbija ainus valik.

Originaal tooner

 

Analoog toonerkassetid

 

Analoogtooner on nagu B-varuosa autode maailmas või nagu geneeriline ravim - peaaegu sama asi oluliselt väiksema raha eest. Erinevaid tootjaid ja pakkujaid on palju, eriti e-poodides. Esineb seinast seina kvaliteeti, tarbijal tuleb endal katsetada. Soovitame osta usaldusväärsest poest, kes ei saa endale lubada kehvade toodete müümist.

 

Laserseadmete laia leviku tõttu täiendame pidevalt oma kassettide valikut ja laoseisu. Kõrvuti parimat trükki pakkuvate originaaltooneritega, millele kuulub meie esimene eelistus, müüme turunõudlusele vastu tulles ka hoolega valitud analooge kolmandatelt tootjatelt nagu teevad teisedki Eesti arvutipoed, e-poed, hulgid ja muud poed.

 

Analoog-toonereid pakutakse palju ja oleme oma valikud teinud püsiklientide soovidest lähtuvalt. Oleme valikusse võtnud hea hinna ja kvaliteedi suhtega kassetid korralikelt hankijailt. Turustajad panustavad üha enam ka pakenditele, mis lisab kaubale atraktiivsust müügikohas. Analoogsed kaubad on meil selgelt eristatavad originaalidest.

Analoog tooner

 

XL toonerkassetid

 

Paljudel printeritel on kaks kassetivarianti – tavaline ja suuremahuline. Võivad paista pealtnäha sarnased, kuid suure tooneriga saab palju rohkem trükkida. Trükise hind on seeläbi soodsam, soovitame.

 

Kulumaterjalide pealehele

XL tooneriga säästad raha.

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

Postkast