Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Tooner, tahm, kassett, täitmine

 

Kulumaterjalide pealehele

 

Toonerite hinnad: BROTHER | CANON | EPSON | HP | KYOCERA | MINOLTA | RICOH | SAMSUNG | XEROX | MUUD

Toonerid igale printerile

Meilt saab uusi toonereid ja tahmakassette printeritele, koopiamasinatele, MFP-dele olenemata valmistajast või kaubamärgist.

 

Printeri toonerid leiad seadmetootjate järgi reastatud hinnakirjadest. Küsi, kui ei leia sortimendist. Poes on mitmeid marke ja tellimisel tarned kiired (1–2 tööpäeva).

 

Ostmisel on vaja teada oma seadme tootjat ja mudelit või soovitud tarviku marki. Erinevad seadmed - erinevad toonerid. Esineb ühilduvust, kuid esmalt tuleb tuvastada mark. Püsiklientidel saame enne tellimist kontrollida kliendikaarti ja ostude ajalugu. Aitame leida õiget marki.

Printeri tooner

 

Värvi tahmad

 

Värvi toonerid

 

Tahmad igale koopiamasinale

Eestis vähelevinud tootja koopiamasin võib olla tuntuma seadme analoog. Ühilduvuse põhjuseks on tootjate koostöö prindisüsteemide välja töötamisel, litsentside müük. Turustavad samu mudeleid eri maades erinevate nimede all. Ühilduvad seadmed võivad kasutada samu tarvikuid, lihtsalt on vaja teada. Mõnikord on ühilduva seadme tahmakassetid modifitseeritud, et kliendid oleks margitruud. Hinnad võivad erineda, kliendile soovitame kasulikumaid.

Koopiamasina tahm

 

Tahmakassettide täitmine

Tänapäeval pole uudiseks, et tahmakassette saab hooldada ja uue tooneriga laadida. Kulunud detailide vahetuse ja uue tahma lisamisega pikeneb kasseti kasutusiga. Korduvkasutus säästab loodust! Meil saab tahmakassette järelturu materjalidega kvaliteetselt täita/taastada. Kasseti eluiga pikendame sobivatel kassettidel (meditsiiniski sõltub töö tellija materjalist). Teenustel ja tarvikutel on 6-kuuline garantii.

 

Kõiki toonereid pole võimalik või mõtekas täita, näiteks tuttuusi marke. Täita ei tasu ka mahukaid toonereid, mis on ise piisavalt keskkonnale sõbralikud, kuna pakendi osakaal tootest on madal. Nad võimaldavad mugavat tööd ja madalat trükise hinda, sest ilmutussõlmed on kauakestvad. Infot iga konkreetse kasseti kohta saab töökojast meistrilt. Taaskasutus säästab loodust, meil säästad lisaks aega ja raha, sest täidame sõbralike hindadega ja kiire ootetööna. Loe renoveerimisest ja tule tühja tooneriga töökotta, paneme selle täis.

Hoia loodust, korduvkasuta!

 

Originaal toonerkassetid

Originaaltoonerid on vaieldamatult kõige kvaliteetsemad, ka kõige kallimad. Kasutatud on ainult uusi komponente ja praaki esineb harva. Neid on printerites mugav ja kindel kasutada. Kes soovivad tippkvaliteeti, kasutavad OEM-tooteid. On ka teatud mudeleid ja marke printereid, millel OEM-toodete kasutus on eriti taskukohane ja kõige mõistlikum variant.

 

Uute bürooseadmete tootjad ei soovi (seadmete garantiiajal arusaadavalt) kassettide täitmist ega taastamist ning see võib lõpetada garantii. Sama lugu on kolmandate osapoolte analoogidega, üha keerulisemad takistused järelturule on tavalised. Uus originaaltarvik tootja dikteeritud hinnaga võib esialgu olla ainus valik. Printeri valimisel tasub uurida, kas juba liigub ka soodsamaid kulumaterjale.

Originaal tooner

 

Analoog toonerkassetid

Analoogtooner on nagu B-varuosa autode maailmas või nagu geneeriline ravim - peaaegu sama asi oluliselt väiksema raha eest. Erinevaid tootjaid ja pakkujaid on palju, eriti e-poodides. Esineb seinast seina kvaliteeti, tarbijal tuleb endal katsetada. Tasub osta kaua tegutsenud poest, kes ei saa lubada kehvade toodete müümist.

 

Laserseadmete laia leviku tõttu täiendame pidevalt oma kassettide valikut ja laoseisu. Kõrvuti parima trükiga originaaltooneritega, millele kuulub meie esimene eelistus ja mille valik meie e-poes on suur, müüme turu nõudlusele vastu tulles ka hoolega valitud analooge kolmandatelt tootjatelt. Nagu teisedki Eesti arvutipoed, e-poed, hulgid.

 

Analoog-toonereid pakutakse palju ja oleme oma valikud teinud püsiklientide soovidest lähtuvalt. Oleme valikusse võtnud hea hinna ja kvaliteedi suhtega kassetid korralikelt hankijailt. Turustajad panustavad üha enam pakenditele, mis lisab kaubale atraktiivsust müügikohas. Analoogsed kaubad on meil selgelt eristatavad originaalidest.

Analoog tooner

 

XL toonerkassetid

Paljudel printeritel on kaks kassetivarianti – tavaline ja suuremahuline. Võivad paista pealtnäha sarnased, kuid suure tooneriga saab palju rohkem trükkida. Trükise hind on seeläbi soodsam, soovitame. Tasub arvestada ka uue masina valimisel.

 

Kulumaterjalide pealehele

XL tooneriga säästad raha.

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast