Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Tint, tindipea, tindi kassett, prindi pea

 

Kulumaterjalide pealehele

 

Tintide hinnad: BROTHER | CANON | EPSON | HP | MUUD

Tindid igale printerile

Tindiprinterid on popid soodsate müügihindade ja heade trükiomaduste tõttu. Paljud eraisikud ja väikefirmad on ostnud koos arvutikomplektiga tindiprinteri või tindiga töötava printer-koopiamasina. Kahjuks peavad tindiseadmete omanikud arvestama küllalt suurte väljaminekutega kulumaterjalide ostmisel. Reeglina mida odavam printer, seda kallim tint. Meil on sõbralikud hinnad ka originaaltintidel ja lisaks on alternatiive.

Printeri tindid

 

Tindikassetid igale koopiamasinale

Meilt saab osta musti ja värvilisi tinte paljude tootjate tindiprinteritele ja bürookombainidele, millel on palju funktsioone, sealhulgas kopeerimine (MFP seadmed). Poes hoiame Eestis levinud kaubamärkide tinte, mõne tootja omi rohkem, teise omi vähem, vastavalt meie püsiklientide ostuharjumustele. Meil on ka head juurde tellimise võimalused. 1 – 2 päevaga saab Leedu hulgidest kätte väga suurt sortimenti.

Paljundus tindid

 

Originaal tint

Esimese eelistusena soovitaks kasutada parima trükikvaliteediga originaaltinte. Kui kasutate oma tindiseadet harva, jääge parem truuks originaaltintidele. Oleme ju kõik kuulnud legende, nagu kipuks analoog-tindid kiiremini ära kuivama või ummistama trükipäid, kes seda täpselt teab... Igal juhul võiks vähemalt garantiiajal austada seadme tootjat, kes on teinud suure arendustöö, ja osta tema tinte, kui hind on mõistlik.

Originaal tint

 

Analoog tint

Analoogide koostis ja/või väljanägemine erineb originaalist, nad on tihti universaalsed ja sobivad rohkem mahutööde tegijale, kellele pole oluline perfektne värvivastavus või -kvaliteet. Ka ei soovitata masinas asuva trükipea korral segada erineva koostisega tinte ehk kasutada segiläbi originaale ja erinevaid analooge. Parem jääge truuks ühele kaubamärgile, miks mitte originaalile, kui hind on mõistlik.

 

Enamik Euroopas turule lubatud tinte (olenemata kaubamärgist) valmib tänapäeval mõne kolmanda maa tehases, et tootmiskulusid kokku hoida. Aasia tootmisüksusedki on sertifitseeritud ISO-nõuetele. Nende töö on odav, nad suudavad pakkuda soodsalt suuri koguseid. Turustajad garanteerivad oma tintide sobivuse pakendil märgitud printerimarkidele. Kui tint ei tööta, aga trükipea on korras, vahetatakse see välja.

 

Kui olete oma seadme (koos selles asuva imepeente düüsidega trükipeaga) kuivama unustanud või hankinud tintideta seadme, on odavate analoogidega hea katsetada, kas trükilootust on. Täisring uusi originaale prooviks soetada on kallis lõbu. Ära kuivada lastud trükipeaga tindipritsi võib viia jäätmejaama, seal ei tööta originaal ega analoog. Kallimatel A3-printeritel tasub lõppenud elueaga trükipäid ka vahetada.

Analoog tint

 

Renoveeritud tindipead

Paljude tintide täitmine ja korduvkasutus on tõepoolest võimalik, kuid tindikassettide täitmist meie firma ei teosta, sest kvaliteedigarantiid on raskem anda ja teenus ei pruugi ettevõttele tasuv olla. Üritame pakkuda korralikku valikut kvaliteetseid originaaltinte ja analoogtinte sõbralike hindadega. On ka tehastes renoveeritud tinte. Trükipeaga tintide puhul on odavamad analoogid (taastatud tindid) head alternatiivid originaalidele.

 

Kulumaterjalide pealehele

Hoia loodust, korduvkasuta!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast