Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Ostuabi - vahetus, garantii, muud tingimused

 

Kontaktandmed

Esindus: Raekoja plats 13 // Vabaduse pst 2 – 18, Tartu

Nurgamaja - sissepääs Raekoja platsilt!

Avatud: E – R 9 – 17

 

Telefon 1: +372 744 1213

Telefon 2: +372 744 1100

E-post: futari@futari.ee

 

Koduleht: http://www.futari.ee

E-pood: http://www.futari.ee/pood

 

Registrikood: 10023479

KMKR/VAT: EE100032525

 

Postiaadress: Vabaduse pst 2 - 18, 51004 Tartu, Eesti

 

Futari PPC

Google kaart

 

Vahetused, tagastused

Erinevaid mudeleid on sadu. Kulumaterjali ostul teata kaupluses müüjale oma seadme või tarviku täpne mark. Kui unub, mida ostma tuldi, saame vaadata püsikliendi kliendikaarti ja ostuajalugu, teha soovitusi. Enne tindi, tooneri vm tarviku pakendi avamist kontrolli vastavust oma bürooseadme margile. Kasutatud, avatud, rikutud pakendiga kaupu me ümber ei vaheta.

 

Sidevahendiga kauba ostmisel (va eritellimus) on eraisikust tarbijal õigus lepingust taganeda ja kaup tagastada 14 päeva jooksul kauba saamisest (avaldus vabas vormis kirjalikult). Kaup peab olema kasutamata ja terves originaalpakis (nagu poes), muul juhul on turuväärtus oluliselt vähenenud ja tagastada ei saa. Tagastusega seotud kulud kannab tarbija. Kauba maksumus kantakse kontole, kust makse laekus, 14 päeva jooksul, kui kaup on jõudnud tagasi poodi.

 

Garantiid, pretensioonid

Valime kaupu hoolikalt ning toodete kvaliteet ja head suhted püsiklientidega on meile esmatähtsad. Kui meilt ostetuga on mure, palume sellega poodi naasta, et saaksime aidata. Garantiid ja pretensioonide esitamise tähtajad on seadusjärgsed. Klientide isikuandmeid kogume ning töötleme müügi, teeninduse ja koostöö edendamiseks ning vastavate protsesside teostamiseks.

 

Toonerite hooldusel anname garantii 6 kuuks, mida teostame oma töökojas. Kui avastad kassetil puuduse, mis ei tundu loomuliku kulumisena, pöördu uuesti töökotta, vaatame üle. Kui on meie praak, vabandame ja teeme tasuta ringi. Valede töövõtete või materjalide probleemid ilmnevad reeglina juba esimestel väljaprintidel, puudusega toorikut ära edasi kasuta.

 

Hooldusteenustel on garantii sama vea kordumise vastu mõistliku aja jooksul, va juhul, kui klient polnud nõus meistri soovitatud olulise varuosa vahetusega. Enne detailide tellimist konsulteeri meistriga. Kvaliteedi huvides müüme oskuslikku paigaldust nõudvaid osi koos diagnostika ja vahetusega. Varuosade müügigarantii võib teostuda tootja volitatud teeninduskeskuse kaudu. Kui garantiiremont ei õnnestu mõistliku aja jooksul, saad õigustatud ulatuses kompensatsiooni.

 

Tarbija võib esitada pretensioone 2 aasta jooksul teatades puudusest esimesel võimalusel, hiljemalt 2 kuu jooksul puuduse avastamisest. Puudusega asja ei tohi edasi kasutada, kuna probleem võib suureneda. Kui tootmisdefekt ilmneb 6 kuu jooksul asja üle andmisest, eeldame, et see esines üle andmisel, hiljem peab tarbija pretensiooni tõendama. Puuduse ilmnemisel saab nõuda asja parandust või asendust. Kui see pole võimalik, ostame tagasi. Lahendame mõistliku aja jooksul.

 

Kutse- või majandustegevuses tegutsev isik (esindab firmat/asutust, ostab ettevõttele/riigile) peab kauba või teenuse puudusest teatama mõistliku aja jooksul. Pretensioon esita vastavalt seadusele või järgmiselt: kauba koguselise vastavuse kohta tööpäeva jooksul saamisest; arve rekvisiitide kohta 3 tööpäeva jooksul arve saamisest; teenuse kvaliteedi kohta 5 tööpäeva jooksul teenuse osutamisest; kauba kvaliteedi kohta 7 tööpäeva jooksul puuduse ilmnemisest.

 

Uute kaupade garantiiajad määravad tootjad või maaletoojad vastavalt kehtivatele seadustele ja müügipoliitikatele, tavaliselt on see 6 - 36 kuud. Meie omapoolset lisagarantiid uutele kaupadele ei anna. Garantiid võivad eri tootjatel olla erinevad, täpsed tingimused leiad kauba dokumentidest. Infot saab ka müüjalt ja tootjate kodulehtedelt. Garantiiaeg algab ostuarve väljastamisest, säilita dokumendid.

 

Müügigarantii korras tasuta paranduseks tule puuduse märkamisel kaubaga tagasi poodi. Peale puudusega toote ülevaatust ja probleemis veendumist suuname vastava toote garantiiremondiks volitatud ettevõttesse. Kui parandus pole võimalik, asendatakse toode võrdväärsega (tehniliselt sarnane või parem, võimeline täitma samu tööülesandeid). Kui parandus või asendus pole võimalik, toimub toote tagasiost.

 

Tutvu alati juhendiga. Seadme garantii ei laiene kulumaterjalidele; lõhkumise, vale kasutuse, füüsilise jõu, keemiliste ainete, vääramatute jõudude, toitepinge kõikumiste tõttu tekkinud vigadele; tarkvarade ühilduvuse probleemidele; transpordivigastustele. Garantii võib lõppeda vale kulumaterjali kasutamisel või seadme remontimisel tootja poolt mitte volitatud töökojas. Ükski garantii ei laiene loomulikule kulumisele.

 

Muud tingimused

Anname parima, et koduleht oleks värske. Hinnakirjades on meie poes müüdavad / tellitavad kontoriseadmed ja bürootarvikud. Infomaterjalid sisaldavad toodete võrdlevaid tutvustusi, mis on koostatud usus, et neist võib olla kasu külastajatele. Meil on õigus muuta või eemaldada kõiki alalehti, infoplokke, tutvustusi, hinnakirju vastavalt vajadustele, ette teatamata.

 

Tuginedes avalikele allikatele ja arvamustele, mis võivad meist olenemata ajas muutuda, sisaldada ebatäpseid, vananenud andmeid, trükivigu, lubame kodulehe materjale kasutada üksnes isiklikult ja omal riisikol. Eksimuse leidmisel teata koheselt, et saaksime teha muudatusi. Välistame vastutuse juhtudel, kus kasutaja tugineb meie veebilehe infole ning seetõttu kannab kulusid, saab kahju või kaotab lepingu.

 

Meie domeenil mainitud kaubamärgid ja tootenimed kuuluvad nende austatud omanikele, me ei esinda neist ühtegi, pole seotud neist ühegagi, ei eelista neist ühtegi. Viidatud tootjate lehtedelt ja lisatud reklaamidelt leiate nende toodete tutvustused. Taolised lingid on mõeldud meie kodulehe külastajate abistamiseks, me ei vastuta nende toimivuse ega sisu eest. Muude isikute lehtede linkidele klõpsates lahkute meie lehtedelt. Meie domeeni veebilehed võivad salvestada küpsiseid.

 

Ostuabi

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast