Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

E-pood

 

Ostuabi – tellimine, maksmine, transport

 

Tere tulemast ostma!

 

Tule meie kauplusse ja saad paljud tooted hea hinnaga kohe kätte. Anname parima, et kaubavalik oleks piisav ja teenindus lahke nagu Lõuna-Eestis kombeks. Püsikliendil on mõnus tellida e-postiga või telefoniga. Väike kiri või kiire kõne ja saad soovitud tarvikud kontorisse. Lisaks tavapoele on meil e-pood, kust võid osta 24/7.

 

Kaupluse asukoht:

Raekoja plats 13 / Vabaduse puiestee 2, 51004 Tartu, Eesti (nurgamaja - sissepääs Raekoja platsilt!)

 

Kaupluse lahtiolekuajad:

E - R 9 – 17

 

Telefon: +372 744 1100

Telefon: +372 744 1213

 

E-post: futari@futari.ee

E-pood: futari.ee/pood

 

Reg. nr. 10023479

VAT nr. EE100032525

 

 

Tellimisvõimalused

 

Raekoja platsi kaupluse laoseisu netist ei näe, astu poest läbi ja osta seda, mida on. E-poe ladu on erinev, valik suurem ja osad hinnad paremad. E-poest tarnime tähtaegselt tasutud tellimuse kinnituste alusel. Tellides nõustud e-poe üld- ja privaatsustingimustega. Laokaubad lähetame reeglina 1 – 2 tööpäeva jooksul. Tellimuse kinnitusega laos reserveeritud kaupade hindu me ühepoolselt ei muuda. Kui ettemaksu laekudes selgub, et kaupa ei saa saata, tagastame ettemaksuosa.

 

Tavapoest tellides kooskõlastame tarnetingimused müügilepingu sõlmimisel. Tellimuse jõustab laekumine või kokkulepe (krediidiga püsiklient). Pikema tarneaja korral saab kokkuleppel tasuda kahes jaos – 50 % tellimuse esitamisel (lepingu jõustamine maksega) ja 50 % tellimuse täitmisel (kauba saabumine poodi). Piisava krediidilimiidiga hea püsiklient saab tellimisel 50-100% tasuda arve-saatelehe alusel maksetähtaja jooksul peale kauba kätte saamist ehk ettemaksuta.

 

Soodustused ja kampaaniad

 

Iga klient on meile tähtis, eriti hindame püsikliente. Registreeri e-poes konto, mille kaudu on lihtsam teha erihindasid. Liitu ka kasuliku uudiskirjaga, et saaksime teavitada kampaaniatest. Uue bürooseadme hinna saab teha parema, kui tellija on pikaaegne lojaalne püsiklient, kes ostab meilt järjekordse uue seadme (erandiks kampaaniatooted). Partnerhinnad sõltuvad regulaarsete ostude suurusest, neile muid alesid ei lisandu.

 

Meie hinnad on sõbralikud, ka ühte ühikut on soodne osta. Suurte koguste korral küsi pakkumist, ka toonerite täitmisel. Tellides või täites korraga rohkem, saad kasulikumalt. Jaehindadelt teeme võimalusel kogusealet. Artiklite marginaalid on erinevad, osad hinnad on kauplemisruumita. Lähedane tegevusala ei tähenda automaatset edasimüüjahinda. Paberitel saab hulgihinda kastikaupa ostes.

 

Käimasolevad kampaaniad leiate uudiste rubriigist ja e-poest. Jaehindu ja e-poe hindu korrigeerime vastavalt vajadusele ja spetsiaalselt ette teatamata. Täpse kauba või teenuse hinna teatab müüja kliendile enne ostu sooritamist. Internetis avaldamata hindu (partner- ja hulgihinnad, uued ja vanad margid, varuosad) küsi esindusest. Kauplusest saab ka hinnapakkumised.

 

Mugav maksmine, arvega tasumine

 

Võimalikud makseviisid:

1. Krediidikõlbulikud püsikliendid saavad tasuda arve-saatelehe alusel maksetähtaja jooksul peale kaupade tarnimist või teenuste osutamist.

2. Tellimuse kinnitusega saab tasuda ettemaksu meie pangaarvele enne kaupade üle andmist müügikohas või enne lähetamist saajale.

3. Müügikohas/esindajale saab maksta sularahas (tellides saab osa maksta sulas kauba kätte saamisel, lahutame ettemaksuosa).

4. Kaupluses saab tasuda Euroopa deebetkaartidega, krediitkaartidega, järelmaksukaartidega, viipekaartidega.

5. E-poes toimub tasumine ettemaksuarvetega.

 

OÜ Futari PPC arveldusarved:

Swedbank EE602200221005144627

SEB Pank EE271010102001347003

 

Pangakontole tasutakse kaupade ja teenuste eest arve, tellimuse või lepingu alusel. Makse selgituseks tuleb märkida arve, tellimuse kinnituse või müügilepingu number ja kuupäev. Kui makse tehakse tellimuse kinnituse alusel, lähetame koos kaubaga arve-saatelehe allkirjaga originaali. Otsetarne korral hulgilaost saadame kliendile PDF-arve meilile. Ostudokumentide koopiaid võime saata e-postiga PDF-formaadis. XML-arveid me veel saata ega vastu võtta ei saa. Pretensioonid arve rekvisiitide kohta esitage 3 tööpäeva jooksul arve saamisest.

 

Maksetähtaja anname lojaalsetele püsiklientidele, kelle heasoovlikkuses ja maksevõimes pole põhjust kahelda. Infot püsilepingu kohta saavad regulaarsed tarbijad esindusest. Krediidilimiidi saamiseks on tähtis ostuajaloo ja piisava ostukäibe olemasolu, kliendi hea tahe, laitmatu renomee, korrektsed makseharjumused, avalike võlgade puudumine. Jälgime klientide käekäiku ja maksekäitumist. Korduval maksetega hilinemisel nullime limiidi. Võime rakendada kokku lepitud viivist. Meie poes saate kasutada ka oma panga krediite. Kui me maksetähtaega anda ei saa, tasuge pika intressivaba perioodiga kaardiga.

 

Tasuta transport, kiire kättetoimetus

 

Tartus on kaupade vedu tasuta ja need saabuvad kokku lepitud ajal, tihti samal päeval, hiljemalt tellimuse laekumisele või tarnetähtajale järgneval tööpäeval. Ka printerikassettide täitmiseks edasi-tagasi vedu on linnas tasuta ning toimub sama kiirelt. Kõikidele laos olevatele ja ette tellitud kaupadele võivad kliendid ka ise järele tulla. See on operatiivseim ja tasuta pealegi. Sama kehtib tahmakassettide täitmisel - kõige kiiremini saab, kui toote kasseti ise meile ja pärast tulete ise järele. Transpordisoovi korral võib teha tellimuse mõistlikus suuruses, et koostöö oleks kasulik ikka mõlemale poolele.

 

Kaubad anname kliendile oma esinduses üle või lähetame logistikafirmaga eelnevalt kokku lepitud viisil ja tähtajal. Kui kaup on laos ja krediidid korras, saame lähetada samal tööpäeval. Ettemaksu rakendamisel lähetame laokaubad hiljemalt laekumisele järgneval tööpäeval ning tellitavad kaubad kokku lepitud tarnetähtajal. Kaupade väljastamine toimub E – R kell 9 - 17. Tellimuse esitamisel enne 12.00 (ettemaksu korral ka tasumisel) saab laokauba Tartu piires kätte samal päeval, väljaspool Tartut järgmisel päeval. Hilisemad tellimused ja ettemaksud lükkavad tarne vastavalt tööpäeva võrra edasi.

 

Saatmine mujale Eestisse

 

Mujal Eestis asuvatele klientidele saadame tellitud kaubad logistikafirmade vahendusel (saab kasutada ka täitmist vajavate tahmakassettide edasi-tagasiveol):

SmartPOST (pakiautomaadid väga paljude Eesti linnade suuremates kaubanduskeskustes)

Omniva (kullerteenused, pakiteenused, kirjateenused, pakiautomaadid, postkontorid)

Cargobus (kiire pakiveoteenus liinibussidega Eesti suuremate linnade vahel)

 

Kuni 35 kg pakke saab saata Itella SmartPOST pakiautomaatidesse kaubanduskeskustes. Pakke saab saata ja välja võtta igapäevaste käikude kõrvalt. Saatekulu sõltub paki mõõtmetest (kapid S, M, L, XL), selle hindame eelnevalt ja lisame tellimusele. Tellides määrate pakiautomaadi ja annate mobiilinumbri. Paki saabudes tuleb SMS unikaalse uksekoodiga. Sisestades koodi automaati saategi paki kätte. Tühjendamiste kellaajad ja lahtiolekuajad võivad eri keskustes erineda, seda tasub kiiremate saadetiste puhul arvestada.

 

Mugav on kasutada Omniva üle-eestilisi kullerteenuseid. Kullerile, posti või pakiautomaati antud saadetis viiakse saajale koju või kontorisse järgmisel tööpäeval. Pakke saab saata ka postkontorisse või pakiautomaati. Saatekulud sõltuvad saadetise kaalust ja valitud teenusest. Omniva püsiklient, kes tasub transpordi eest igakuise arvega, võib kasutada “saaja kulul” saatmist. Eraisikutele ning lepinguta firmadele hindame saatekulud eelnevalt ja lisame tellimusele.

 

Kaupu saadame ka Cargobusiga suuremate Eesti linnade bussiterminalidesse. Näiteks Tallinna ja Tartu vahel on bussiliiklus nii tihe, et pealinna kliendid võivad kaubad kätte saada sama päeva õhtul. Cargobusi teenustasud hindame ja lisame tellimusele. Kõik muud logistilised variandid on samuti võimalikud kokkuleppel meie esindajaga ja kliendi osalusel kulude hüvitamises.

 

Muud tellimistingimused

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

Postkast