Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

E-pood

 

Kontoritehnika hooldus ja remont

 

 

Kontoritehnika korda!

 

Kui vajate oma bürooseadmele tehnoabi, võite pöörduda meie meistri poole. Pakume diagnostikat, hooldust, remonti, varuosade vahetust. Helistage julgelt meistri antud mobiilile, registreeruge telefonil 7441100 või saatke kontaktid e-postile futari@futari.ee.

 

Hooldusteenuste hinnad

 

Tehnoabi telefon 7441100!

 

Hooldame ja remondime printereid, koopiamasinaid, bürookombaine, fakse, skannereid, paljundusi, multiseadmeid, digikombaine, MFP-sid jne olenemata tootjast või kaubamärgist. Meil on kogenud insener, kes töötab nii oma töökojas kui klientide juures. Väljakutsetasu pole ja meistrit võib tellida kohale Lõuna-Eestis (Tartu-, Jõgeva-, Põlva-, Valga-, Viljandi- ja Võrumaa), võimalusel tuleme kaugemalegi. Püsikliente teenindame esmajärjekorras. Pakume abi uue kontoritehnika ülespanekul, seadistamisel, kasutajate väljaõppel. Meilt ostetud keerukamad bürooseadmed paigaldame Tartu klientidel lisatasuta, A3-seadmete paigaldus on Lõuna-Eestis tasuta. Endi müüdud seadmed võtame hooldusse esmajärjekorras. Pisiprobleeme lahendame tasuta ka telefoni teel juhendades, heade püsiklientide masinad on meistrile ju teada.

 

Diagnostika

 

Diagnostika abil saate teada oma seadme tehnilise seisukorra. Hetkel probleemideta töötava seadme omanikele teatame, milliseid varuosasid tuleks tulevikus vahetada, et töö kvaliteet ei langeks. Rikkis seadme korral teeme kindlaks tõrgete põhjused, pakume välja lahendused ja teostame hinnakalkulatsioonid. Tartu linna piires üritame iga hädas oleva masina üle vaadata hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 

Püsikliendile on diagnostika teostamine Tartus tasuta ja väljakutsele tuleb hooldusinsener eelisjärjekorras, võimalusel samal päeval. Seadme defekteerimine on kõigile tasuta, kui sellele järgneb hoolduse ost või varuosade tellimine meie firmast. Meilt on võimalik tellida ka kirjalikke tasulisi eksperthinnangud bürooseadmete tehnilise seisukorra kohta. Vana bürootehnika maha kandmiseks vormistame akti tasuta, kui klient ostab meilt uue seadme.

 

Tehnoabi telefon 7441100!

 

 

Diagnostikavajadusel võite tuua pisemad seadmed meie töökotta, kus insener need kokku lepitud aja jooksul üle vaatab. Üldjuhul anname hinnagu seadme tehnilise seisukorra kohta tööpäeva jooksul. Suurte seadmete diagnostikat teostame nende asukohas ja selleks lepime eelnevalt aja kokku. Suurema tehnika transport on keeruline, võib kahjustada seadme seisukorda ja häirib tööd, seega teenindame neid nende loomulikus töökeskkonnas. Tartust väljas asuva seadme juurde sõites lisandub transpordikulu.

 

Hooldus, puhastus

 

Igasugune tehnika vajab regulaarset hooldust. Mõnikord seadme töö blokeerub, kui hoolduse aeg käes. Keskmise koormuse juures on hea hooldusvälp kord aastas. Kui vajate hooldusmeest harvem või enam, olete soetanud koormusele mittevastava seadme või on lahendamata mõni tehniline probleem. Alakoormuse puhul on investeeringu tasuvusaeg pikk, seade vananeb ennem moraalselt kui füüsiliselt. Ülekoormuse korral seadme kasulik iga lüheneb.

 

Kui masin on tolmuses keskkonnas, üle koormatud, vahetamata osadega, võib vaja minna tihedamat puhastust, et säiliks kvaliteet. Kontoritehnikat ei hoita niiskes ja külmas keskkonnas. Hooldamata seadmetel suureneb kulumaterjalide tarbimine, langeb väljatrükkide kvaliteet, esineb paberiummistusi ja muid tüütuid probleeme. Personaal-seadmed vajavad hooldust harvem, kuid neidki tasuks aeg-ajalt kontrollida ja tolmust puhastada.

Tehnoabi telefon 7441100!

 

Hoolduse hinna teatab meister kliendile võimalusel väljakutse registreerimisel ja hiljemalt peale seadme ülevaatust. Hind sõltub seadme kiirusest, klassist, trükitehnoloogiast ning sellest tulenevalt hoolduse peale kuluvast mõistlikust ajast, materjalikuludest ja muudest kuludest. Kui on ette nähtud varuosade vahetus või soovite lisaks kulumaterjale (tooner, tint, paber), saab need samuti meie firmast. Varuosade ja kulumaterjalide maksumust hoolduse teenustasu ei sisalda, küll on hinna sisse arvutatud kulud hooldusmaterjalidele.

 

Remont, varuosade vahetus

 

Meie käsutuses olev tehniline informatsioon võimaldab remontida paljude tootjate bürooseadmeid. Varuosi soovitame vahetada tehase määratud aegadel, mitte oodata amortiseerumist. Paremal juhul põhjustab edasi lükkamine töökvaliteedi langust, halvemal juhul võivad viimase piirini kulunud detailid põhjustada suurema kahjustuse. Mõnede masina osade põhjalik remont võib kokkuvõttes olla palju kallim algselt säästa loodetud summast.

 

Remondi maksumuse teatame peale seadme ülevaatust. Tunnihinne sõltub seadme klassist (printer, paljundus, faks, mfp, must, värviline,…) ja trükitehnoloogiast (laser, led, tint, termo, analoog, digital,…). Töötunde arvestame 0,5 tunni täpsusega. Meie kõrgharitud elektroonik on saanud koolitust mitme tootja hooldekeskuses ja teinud erialast tööd üle 25 aasta. Teostatud töödel on garantii sama vea kordumise vastu.

Tehnoabi telefon 7441100!

 

Tööde teostamise aeg lepitakse kokku peale diagnostikat. Varuosade hinnad lisanduvad teenuste maksumusele. Kaubatarned on tänapäeval kiired. Kuni klient hinnapakkumise üle mõtleb, laseme vajaliku mõnes Baltikumi või Euroopa hulgilaos valmis panna ning otsustamisel läheb detail kiiresti teele. Läti, Leedu ja Soome hulgidest tellides saab jupid tihti järgmisel päeval kätte. Popimad ilmutustrumlid, puhastusnoad, kandjad, ahjurullid, paberirullid jms hoiame ka oma laos. Harva minevad detailid tellime vastavalt vajadusele.

 

Varuosadest lähemalt

 

Esmased nõuanded

 

Tõenäoliselt tuleb iga seadme töös vahel ette ootamatusi. Inimene pole eksimatu, tehnikast rääkimata. Alati võib pöörduda hooldusfirma poole, kes tuleb kohale ja lahendab mured. Et bürootöö laabuks probleemideta, tuleb tutvuda juhenditega ja õpetada välja kasutajad. Ärge häbenege vajadusel juhendit uuesti lugeda. Nii saab teada, millal kutsuda hooldemees, millal tegutseda ise.

 

Alati polegi tehnikut vaja, ise ja tasuta saab lahendada pisitõrkeid. Määrake seadmele vastutav isik, kes õpib ära rezhiimid, tutvub juhendiga, abistab kasutajaid, koolitab uued töötajad. Tahma ja tindi vahetuse, paberi lisamise, pisema paberiummistuse likvideerimise, valgustusaluse ja korpuse puhtana hoidmisega saab keskmine peakasutaja ise hakkama. Vajadusel tehke väljakutse meistrile.

 

Tehnoabi telefon 7441100!

 

Mõistliku kasutaja tehnika kestab kauem ja vajab vähem remonti, aga probleemide püsimisel või kordumisel kutsuge kindlasti spetsialist. Masinate sisemuse puhastamine, regulaarne varuosade vahetus ja remonttööd tasub jätta väljaõppinud ja kogenud meistri hooleks. Korraliku teeninduse all olev tehnika töötab probleemideta kasuliku tööea lõpuni. Pakume hea meelega oma abi bürooseadmete tehniliste probleemide lahendamisel. Kontoritehnika korda!

 

Soovitusi, et kontoritehnika kestaks

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

Postkast