Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Toonerite täitmine Tartus

Kassettide kiire täide ja taastamine

 

Printerite toonerite korduv kasutus

Täitmisteenuste hinnad: BROTHER | CANON | HP | KYOCERA | SAMSUNG | XEROX | MUUD

 

Printerikassettide korduvkasutus on:

ökoloogiline - säästad loodust, tekib harvem ja vähem jäätmeid, kulub vähem plasti (naftaprodukte), elektrit, vett, metalle jm ressursse tootmisele ja ümbertöötlusele, väheneb tööstusreostus, transpordisaaste;

ökonoomne – jalutades ise tühjaks saanud tooneriga lähedal asuvasse töökotta, kus on kogenud meister, kiire töö, garantii hooldusele ja sõbralikud hinnad, säästad lisaks loodusele aega ja raha;

isamaaline tegu – kasuta olemas olevaid kassette korduvalt, remondi tehnikat - nii imporditakse vähem kaugetelt maadelt, tööd saavad omad inimesed ja prügilaisse satub vähem jäätmeid.

 

Puhas Eestimaa on ilus. Hoiame Eesti loodust.

 

Veel korduvkasutusest

Hoiame Eesti loodust!

 

Hoiame loodust, korduvkasutame!

 

Tahmakassettide täitmine

Tooner tühi? Iga kord ei ole vaja osta uut. Täida ja kasuta korduvalt, nii säästad loodust, aega ja raha. Hinnad alates 10 eurot, üks kassett ca 15 minutit, garantii tööle 6 kuud. Täidame kvaliteetselt erinevaid musti ja värvilisi tahmakassette.

 

Korduvalt kasutatavaid toonereid on paljudel laserprinteritel, koopiamasinatel, faksidel ja bürookombainidel. Kõiki korraliku koostega kassette saame oma töökojas hooldada ja uue tahmapulbriga laadida. Nii pikeneb nende kasulik tööaeg ringluses.

 

Kasseti täitmine = diagnostika, hooldus, uue tooneriga laadimine, pisiosade vahetus (vajadusel), testimine. Transpordiks pakendame vajadusel, mitte ülearu. Täidetud tooner trükib umbes sama palju lehti kui originaaltarvik tavakasutuseks piisava kvaliteediga.

 

Veel täitmisest

Kassettide kiire taastamine!Toonerite kiire täitmine!

 

Toonerite ja trumlite taastamine

Anname parima, et saaksid meie töökojas hooldatud tooneriga printida säästvalt ja väljatrükid oleks kenad. Täitmine on loodushoidlik tegevus, kuid seda ei saa teha lõputult. Vajadusel soovitame õigeaegselt kulunud osade vahetust ja teeme soodsat trumlisõlmede renoveerimist. Iga kord pole vaja uut ilmutussõlme osta.

 

Taastamisel vahetame kulunud detailid, nt ilmutustrumli. Tasub kuulata meistrit, kui ta soovitab lisaks toonerile mõne muu osa vahetust. Nii saab lisaks looduse säästule paremad trükised. Kui kasseti ressurss on lõppemas ja isegi taastamine pole enam mõistlik, pakume hea uue tooriku. Et meie kliendid saaks alati kvaliteetsed trükised.

 

Hooldusse tulles paki kassett sobilikku kotti või karpi. Niimoodi väldid teel töökotta ja tagasi transpordikahjustusi (trumlite kriimustamist, üle valgustamist, tooneri pudisemist jms) ning meie ei pea peale hooldust lisama uut pakendust kasseti kaitseks.

 

Veel taastamisest

Renoveeri soodsa hinnaga!Kassettide kiire täitmine!

 

Miks renoveerida kassette?

Esmane ja kõige tähtsam põhjus - nii hoiad loodust. Tahmakassettide korduvkasutus säästab loodust nagu igasugune jäätmetekke vältimine ja toodete korduv kasutamine. Trükkides mõistlikult, vältides asjatuid väljaprinte ja korduvkasutades plastikut ning paberit teed heateo planeedile. Hoiame loodust, korduvkasutame!

 

Lisaks säästad raha – meie hinnad on sõbralikud. Täidame käsitööna kliendi enda hoitud toorikuid. Töö on kvaliteetne ja 6-kuulise garantiiga. Uus tahmapulber on hea hinna ja kvaliteedi suhtega, hoolega valitud tootjatelt. Muid detaile vahetame vastavalt vajadusele ja kokkuleppel tarbijaga. Kui korduv kasutus pole võimalik, saad soodsalt uue tooneri.

 

Meil säästad ka aega - täidame ja taastame toonereid kiire tööna oma asukohas. Tühja kassetiga pöördu lihtsalt meie töökotta. Ühe kasseti korrastame sõltuvalt margist 10 – 30 minutiga. Järjekorra pikkus sõltub sellest, kui palju meile tööd tuleb. Reeglina saab kasseti tagasi samal päeval. Tartu püsiklientidele on kassettide vedu tasuta.

 

Meil saad hooldada ka printereid!

Värviliste tahmade täitmine!Korduvkasutus säästab loodust!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast