Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

E-pood

 

Printerikassettide korduvkasutuse eelised

 

Täitmiste pealehele

 

Täitmisteenuste hinnad: BROTHER | CANON | HP | KYOCERA | SAMSUNG | XEROX | MUUD

 

Hoiame loodust!

 

Printerite ja koopiamasinate tahmakassettide korduvkasutuse peamiseks eeliseks on asjaolu, et säästetakse loodust. Tihti puudub pea pooltel trükistest esindusfunktsioon. Perioodidel, kui tipp-kvaliteet pole oluline, on targem säästa ka raha ning pikendada oma tühjaks saanud tahmakasseti eluiga. Meie pakume selleks korralikku hooldust ja uue tooneriga täitmist.

 

Igasugune olemas olevate kaupade maksimaalne ära kasutamine ja pakendite koguse vähendamine säästab alati loodust. Mida vähem uusi asju ostame, seda vähem koormame planeeti. Jäätmekäitlus jäägu viimaseks asjaks. Soovitame enne printimist hetke mõelda, kas väljatrükk on vajalik ja dokument trükkimist väärt.

Hoiame loodust!

 

Tühja kasseti prügilasse ladustamisel säilivad selle raskesti lagunevad osad muutumatuna sadu aastaid. Maailma prügimägedel ladestub juba praegu tohutult plasti ja muud rämpsu. Ookeanides hulpivad hiiglaslikud prügisaared kahjustavad maakera ökosüsteeme. Jäätmepõletus on alles algusfaasis. Plasttoodete, pakendite, elektri- ja elektroonikaseadmete jm keskkonda enam ohustavate toodete kohapealne korduv kasutamine on loodushoidlikes riikides eelistatud.

 

Säästame raha!

 

Kassettide taaskasutusega säästate raha. Teadlik tarbija saab korduvkasutusega hinnavõidu ja vähendab oma ökoloogilist jalajälge meie planeedil. Täitmiskorra hind on soodsam uue originaalkasseti ostuhinnast. Võimalike hooldekordade arv sõltub kasseti margist, tootjast, koostest. Mõni tooner on tänu vastupidavatele materjalidele kauem korduvkasutatav. Suurte printimismahtude juures võib igakuine kokkuhoid olla päris suur. Eestis leidub häid töökodasid paljudes linnades ja konkurents on tarbijale kasulik.

 

Enamik tahmakassette on täidetavad ja seeläbi uuesti kasutatavad vähemalt ühe korra (paljud korduvalt), enne kui läheb vaja taastamist, rääkimata utiliseerimisest. Kasseti vastu võtmisel informeerime alati klienti. Kui kasseti olulised detailid on kulunud, tuleb lisaks kasutada renoveerimist, sedagi tasub osta kohalikult meistrilt. Kui kasseti hooldus või remont pole võimalik või mõistlik, saate meilt osta uue tooneri.

Säästame raha!

 

Väärtustame aega!

 

Kassettide eluea pikendamisega võite võita ka väärtuslikku aega. Näiteks kui pole raha uue tooneri ostuks, uut kassetti pole saada või netipoe tarne venib. Teenuse osutamine kiire tööna on üks meie firma eeliseid. Asume südalinnas ja meie klientidel pole vaja kulutada palju aega ühest linna otsast teise sõitmisele. Tartu püsiklientidele on kassettide edasi-tagasi vedu tasuta ja kõigest telefonikõne kaugusel. Kokkuleppel saab kassette saata ka kulleriga või pakiautomaadiga.

 

Kasseti võib aja kokkuhoiuks ka ise meile toimetada. Järgi saab tulla kokku lepitud sobival ajal. Kui soovite täitmist ootetööna, palume arvestada, et ühe kasseti korrastamiseks kulub kuni pool tundi ja võib olla pisike järjekord. Kuni meie töötame, saate kesklinnas asju ajada. Järjekorra pikkus sõltub sellest, kui palju meile tööd annate. Reeglina saab kassetid tagasi samal päeval.

Väärtustame aega!

 

Eelistame kodumaist!

 

Renoveerides Eesti töökodades jääb lisaväärtus siia. Kui iga tühjaks saanud printerikassetti hooldataks kordki Eesti töökojas, tuleks importida poole vähem toonereid. Kui tehnikat remonditakse Eestis, saavad tööd kohalikud meistrimehed. Kui printereid kasutatakse mõistliku eluea lõpuni, tuleb siinse turu tarbeks toota ja muudest riikidest sisse vedada poole vähem uusi.

 

Mida rohkem toodete ja pakendite korduvkasutust, seda vähem satub prügimägedele raskesti lagunevaid plastmasse jm jääke. Jäätmetekke vältimine on euroliidu jäätmepoliitikas esikohal, seejärel korduvkasutus, alles siis kontrollitud kogumine ja tööstuslik ümbertöötlus, mis toimub tihti kaugel arengumaades. On parim, kui toodete ja pakendite korduvkasutus toimub jäätmetekke kohale lähedal. Tööstuslik tootmine (ka ümber tootmine) ja mandrite vaheline transport on suure keskkonnasaastega.

Eelistame kodumaist!

 

Uute kassettide valmistamine ja tööstuslik ümbertootmine ning sellega seotud kaugetest tootmispiikondadest edasi-tagasi vedu kulutab hinnalisi ja piiratud loodusressursse - naftat, metalle, vett, elektrit. Milleks raisata? Tänapäeval on paljud bürootehnika kasutajad kursis tahmakassettide korduvkasutusega. Ollakse keskkonnateadlikud ja teatakse, et tühjaks käinud toonereid pole alati otstarbekas ära visata, kuna mitmeid marke saab korduvalt uue tooneriga laadida ja seda saab teha mugavalt kodu lähedal.

 

Uuele toorikule mõelge siis, kui olemasolevat enam korduvkasutada ei saa. Kasutuskõlblikud tahmakassetid saab ju lasta ära täita kodumaistes töökodades. Samuti tuleks kõik printerid kasutada lõpuni ära. Järjekordse uue ostmise asemel saab kindlasti korda teha mõne vana. Uute printerite ja kassettide tootmine (sealhulgas tööstuslik ümbertöötlus) kulutab taastumatuid loodusressursse. Vähe kasutatud seadmete ja pakendite mööda maailma edasi-tagasi transportimine reostab keskkonda ning toodetu ladustamine või ümber töötlemine kolmanda maailma riikides pole jätkusuutlik lahendus.

 

Uute toorikute ostuvajadusel võiks eelistada originaaltooteid, mis disainitud ja valmistatud printeritootja poolt spetsiaalselt sellele printerile. Kui nende kvaliteet on parim, kõikumatu, nagu seadmetootjailt kuuldub, võiks nad teoreetiliselt olla kauem ringluses kui analoogid. Analoogid on kordades odavamad, ju põhjusega. Esindusfunktsiooniga dokumentide ja trükiettevalmistuse korral soovitame kasutada uusi originaale. Uus on uus, kasutatu siiski kasutatu. Kui tippkvaliteet pole oluline, tasub säästa loodust ja raha ning korduvkasutada.

 

Täitmisteenuste hinnad: BROTHER | CANON | HP | KYOCERA | SAMSUNG | XEROX | MUUD

 

Hinnakirjad on grupeeritud Eestis levinud seadmetootjate järgi, nii on kasutajal lihtsam leida oma masinat või kassetti. Muud tootjad (DELL, IBM, EPSON, KONICA MINOLTA, KYOCERA MITA, LEXMARK, OKI, PANASONIC, SHARP jt) on ühises hinnakirjas. Taastamisteenuste hinnad saate meistrilt. Hinnakirjades kasuta otsiabi, nt CTRL+F, ja sisesta oma printeri või kasseti number. Kõiki toonereid, mida täita saab, ei pruugi kirjas olla (uus, vana, haruldane vm põhjus). Kui ei leia oma marki, pöördu töökotta - meister vaatab tooriku üle ja annab infot. Kasseti mark on originaalse kulumaterjali kood, kuid täidame ka teiste tootjate analooge, kui kooste võimaldab. Laadekogus on meie firmas täidetud kassetiga tehtav ligikaudne trükiste arv A4 lehe ca 5 % kaetuse korral. Kui edasiseks tööks on vajalik kiibi paigaldus, sisaldub see hooldehinnas.

 

Täitmiste pealehele

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

Postkast