Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Printerite remont Tartus

Kontoritehnika kiire hooldus ja remont

 

Bürootehnika remont ja hooldus

Hooldusteenuste hinnad: Diagnostika, hooldus, remont

 

Kui vajad bürooseadmele tehnoabi, pöördu meie meistri poole. Pakume diagnostikat, hooldust, remonti, varuosade vahetust. Korrastame printeri, koopiamasina, bürookombaini, faksi, skanneri, paljunduse, mfp, multiseadme, digikombaini, paberihundi jm seadme.

 

Helista julgelt meistri antud mobiilile, registreeru telefonil 7441213 või saada kontaktid e-postile futari@futari.ee.

Tehnoabi telefon 7441213

 

Meil on kogenud insener, kes töötab nii oma töökojas kui klientide juures. Väljakutsetasu Tartus pole ja meistrit võib tellida kohale Lõuna-Eestisse (Tartu-, Jõgeva-, Põlva-, Valga-, Viljandi- ja Võrumaa), võimalusel tuleme kaugemalegi. Pakume abi ka uue kontoritehnika ülespanekul, seadistamisel, kasutajate väljaõppel. Meilt ostetud keerukad seadmed paigaldame Tartus tasuta. Enda müüdud seadmeid teenindame esmajärjekorras. Püsiklient saab tasuta nõu ja juhendamist ka mobiilitelefonil.

 

Loe ka printerite toonerite korduvkasutusest

 

Diagnostika, ülevaatus

Diagnostika abil saate teada oma seadme tehnilise seisukorra. Hetkel probleemideta töötava seadme omanikele teatame, milliseid varuosasid tuleks tulevikus vahetada, et töö kvaliteet ei langeks. Rikkis seadme korral teeme kindlaks tõrgete põhjused, pakume välja lahendused ja teostame hinnakalkulatsioonid. Tartu linna piires üritame iga hädas oleva masina üle vaadata hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 

Püsikliendile on ülevaatus Tartus tasuta ja väljakutsele tuleb hooldusinsener eelisjärjekorras, võimalusel samal päeval. Seadme defekteerimine on kõigile tasuta, kui sellele järgneb hoolduse ost või varuosade tellimine meie firmast. Meilt on võimalik tellida ka kirjalikke tasulisi eksperthinnangud bürooseadmete tehnilise seisukorra kohta. Vana bürootehnika maha kandmiseks vormistame akti tasuta, kui klient ostab meilt uue seadme.

Tehnoabi telefon 7441213

 

Diagnostikavajadusel võib pisema seadme tuua meie töökotta, kus insener selle kokku lepitud aja jooksul üle vaatab. Üldjuhul anname hinnagu seadme tehnilise seisukorra kohta tööpäeva jooksul. Suurte seadmete diagnostikat teostame nende asukohas ja selleks lepime eelnevalt aja kokku. Suurema tehnika transport on keeruline, võib kahjustada seadme seisukorda ja häirib tööd, seega teenindame neid nende loomulikus töökeskkonnas. Tartust väljas asuva seadme juurde sõites lisandub transpordikulu.

 

Soovitusi, et kontoritehnika kestaks

 

Hooldus, puhastus

Igasugune tehnika vajab regulaarset hooldust. Mõnikord seadme töö blokeerub, kui hoolduse aeg käes. Keskmise koormuse juures on hea hooldusvälp kord aastas. Kui vajate hooldusmeest harvem või enam, olete soetanud koormusele mittevastava seadme või on lahendamata mõni tehniline probleem. Alakoormuse puhul on investeeringu tasuvusaeg pikk, seade vananeb ennem moraalselt kui füüsiliselt. Ülekoormusel seadme kasulik iga lüheneb.

 

Kui masin on tolmuses keskkonnas, üle koormatud, vahetamata osadega, võib vaja minna tihedamat puhastust, et säiliks kvaliteet. Kontoritehnikat ei hoita niiskes ja külmas keskkonnas. Hooldamata seadmetel suureneb kulumaterjalide tarbimine, langeb väljatrükkide kvaliteet, esineb paberiummistusi ja muid tüütuid probleeme. Personaal-seadmed vajavad hooldust harvem, kuid neidki tasuks aeg-ajalt kontrollida ja tolmust puhastada.

Tehnoabi telefon 7441213

 

Hoolduse hinna teatab meister kliendile võimalusel väljakutse registreerimisel ja hiljemalt peale seadme ülevaatust. Hind sõltub seadme kiirusest, klassist, trükitehnoloogiast ning sellest tulenevalt hoolduse peale kuluvast mõistlikust ajast, materjalikuludest ja muudest kuludest. Varuosade ja kulumaterjalide maksumust hoolduse teenustasu ei sisalda, küll on hinna sisse arvutatud kulud hooldusmaterjalidele. Kui on ette nähtud varuosade vahetus või soovite lisaks kulumaterjale (tooner, tint, paber), saab need samuti meie firmast. Mitmeid hooldusvahendeid müüme poes ka tarbijatele.

 

Hooldusvahendid isetegijatele

 

Remont, varuosade vahetus

Meie käsutuses olev tehniline informatsioon võimaldab remontida paljude tootjate bürooseadmeid. Varuosi soovitame vahetada tehase määratud aegadel, mitte oodata amortiseerumist. Paremal juhul põhjustab edasi lükkamine töökvaliteedi langust, halvemal juhul võivad viimase piirini kulunud detailid põhjustada suurema kahjustuse. Mõnede masina osade põhjalik remont võib kokkuvõttes olla palju kallim algselt säästa loodetud summast.

 

Remondi maksumuse teatame peale seadme ülevaatust. Tunnihinne sõltub seadme klassist (printer, paljundus, faks, mfp, must, värviline,…) ja trükitehnoloogiast (laser, led, tint, termo, analoog, digital,…). Töötunde arvestame 0,5 tunni täpsusega. Meie kõrgharitud elektroonik on saanud koolitust mitme tootja hooldekeskuses ja teinud erialast tööd üle 25 aasta. Töödel on garantii sama vea kordumise vastu.

Tehnoabi telefon 7441213

 

Tööde teostamise aeg lepitakse kokku peale diagnostikat. Varuosade hinnad lisanduvad teenuste maksumusele. Kaubatarned on tänapäeval kiired. Kuni klient hinnapakkumise üle mõtleb, laseme vajaliku mõnes Baltikumi või Euroopa hulgilaos valmis panna ning otsustamisel läheb detail kiiresti teele. Läti, Leedu ja Soome hulgidest tellides saab jupid tihti järgmisel päeval kätte. Popimad ilmutustrumlid, puhastusnoad, kandjad, ahjurullid, paberirullid jms hoiame ka oma laos. Harva minevad detailid tellime vastavalt vajadusele.

 

Varuosadest lähemalt

 

Esmased nõuanded

Tõenäoliselt tuleb iga seadme töös vahel ette ootamatusi. Inimene pole eksimatu, tehnikast rääkimata. Alati võib pöörduda hooldusfirma poole, kes tuleb kohale ja lahendab mured. Et bürootöö laabuks probleemideta, tuleb tutvuda juhenditega ja õpetada välja kasutajad. Ärge häbenege vajadusel juhendit uuesti lugeda. Nii saab teada, millal kutsuda hooldemees.

 

Alati polegi tehnikut vaja, ise ja tasuta saab lahendada pisitõrkeid. Määrake seadmele vastutav isik, kes õpib ära rezhiimid, tutvub juhendiga, abistab kasutajaid, koolitab uued töötajad. Tahma ja tindi vahetuse, paberi lisamise, pisema paberiummistuse likvideerimise, valgustusaluse ja korpuse puhtana hoidmisega saab keskmine peakasutaja ise hakkama. Vajadusel tehke väljakutse meistrile.

Tehnoabi telefon 7441213

 

Mõistliku kasutaja tehnika kestab kauem ja vajab vähem remonti, aga probleemide püsimisel või kordumisel kutsuge kindlasti spetsialist. Masinate sisemuse puhastamine, regulaarne varuosade vahetus ja remonttööd tasub jätta väljaõppinud ja kogenud meistri hooleks. Korraliku teeninduse all olev tehnika töötab probleemideta kasuliku tööea lõpuni. Pakume hea meelega oma abi bürooseadmete tehniliste probleemide lahendamisel. Kontoritehnika korda!

 

Meil saad täita ka printeri toonereid!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast