Quality

Terms will be translated soon.


FUTARI PPC E-POE MUUD TINGIMUSED

Kui mõne e-poe toote kohta on küsimusi, võta ühendust klienditeenindusega, et saaksime aidata. Klienditugi töötab E - R kell 9.00 - 17.00 ning ostuabi telefon on 744 1100. E-posti futari@futari.ee saad oma soovid saata ööpäevaringselt, vastame esimesel võimalusel.

KVALITEEDI GARANTII

Garantii on igal tooneril, tindil, printeril jm tootel. Vähemalt 6-kuuline müügigarantii kehtib igale e-poe kaubale. Valime kaupu hoolikalt ning kvaliteet ja head suhted püsiklientidega on meile esmatähtsad. Kui meilt ostetud kaubaga on mure, pöördu julgelt klienditeenindusse.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE AEG

Tarbijal on pretensioonide esitamise tähtaeg kuni 2 aastat ostu kuupäevast, kui võib eeldada, et tegemist on tootmisveaga. Kaebus esitatakse hiljemalt kahe kuu jooksul alates puuduse avastamisest. Juriidilisest isikust ostja esitab pretensioonid mõistliku aja jooksul (kuni 6 kuud). Tootjad võivad anda oma toodetele lisaks tootjagarantii (vt toote- ja ostudokumente). 

MÜÜGIGARANTII TEOSTAMINE

Puudusega toote parandamiseks pöördu meie remonditöökotta. Vajadusel suuname toote garantiiremondiks tootja volitatud teeninduskeskusesse. Kui puudusega toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ostame kauba tagasi. Täpsed garantiitingimused leiad e-poe üldtingimustest.

TAGASTAMISÕIGUS

Eraisikust tarbijal on e-poest ostes 14-päevane taganemisõigus. Täida tagastusvorm, kui soovid kaupa tagastada. Täname, kui teatad tagastuse põhjuse. On kaupu, mida tagastada pole võimalik. Täpsed tagastustingimused leiad e-poe üldtingimustest.

TAGASISIDE ON ALATI OODATUD!