Futari PPC

FUTARI PPC - KONTORITEHNIKA MÜÜK JA TEENINDUS

OÜ Futari PPC tegutseb aastast 1996 printerite jm kontoritehnika valdkonnas. Müüme ja hooldame bürootehnikat. Remondime kõikide tootjate printereid ja vahetame varuosi. Pakume laia sortimenti toonereid ja tinte kõikide kaubamärkidega tehnikale. Müüme, täidame ja taastame printerite toonereid. Müüme kvaliteetseid kontoripabereid. Uudised!

Müüme ja paigaldame erinevate tootjate uusi bürooseadmeid. Valikus on laserprinterid, paljundavad ja skanneerivad laser-MFP-d (printer + koopiamasin + skanner + mõnel ka faks), tindiprinterid, tindi-MFP-d, tasa- ja ADF-skannerid, paberihundid jm kontoritehnika. Uute seadmete ülespanek on Tartus tasuta. A3 lasertehnikat paigaldame ka Lõuna-Eestis.

Täidame ja taastame printerikassette kiirelt ja garantiiga oma töökojas. Nii säästab meie klient loodust, aega ja raha. Kui kassetti ei tasu renoveerida, saab meilt uue tooneri. Müüme originaale ja analooge. Suurem valik on e-poes, palju tooteid on ka Raekoja 13 kaupluses. Tartu klientidele on toonerite transport ja kassettide täitmiseks edasi-tagasi vedu tasuta.

Põhitegevusena varustame enda ja teiste müüdud bürootehnikat kvaliteetsete kulumaterjalidega (toonerid, tindid, paberid, varuosad, kontoritarbed, hooldematerjalid jm). E-poes registreerunud püsiklientidele teeme soodsamad hinnad mitmetele kaubagruppidele. Kaupade vedu on Tartus tasuta. Pakke saadame Eestis ka kulleriga või pakiautomaatidesse.

Futari PPC OÜ

Kauplus: Raekoja plats 13 // Vabaduse pst 2  - 18, 51004 Tartu, Eesti

Avatud: E - R 9 - 17 (sissepääs Raekoja 13, III korrus)

Koduleht: www.futari.ee

E-pood: www.futari.ee/pood

E-post: futari@futari.ee

Telefon 1: +372 744 1213

Telefon 2: +372 744 1100

Registrikood: 10023479

KMKR nr: EE100032525