Futari PPC

FUTARI PPC - KONTORITEHNIKA MÜÜK JA TEENINDUS

OÜ Futari PPC tegutseb aastast 1996 printerite jm kontoritehnika valdkonnas. Oleme bürootehnikat müünud ja hooldanud ning printerikassette vahetanud, täitnud, taastanud  juba üle 20 aasta. Remondime kõikide tootjate printereid ja vahetame varuosi. Pakume laia sortimenti toonereid ja tinte kõikide kaubamärkidega tehnikale. Müüme kvaliteetseid kontoripabereid.

Müüme ja paigaldame erinevate tootjate uusi bürooseadmeid. Valikus on laserprinterid, paljundavad ja skanneerivad MFP-kombainid - printer + koopiamasin + skanner (+ faks), tindiprinterid, tindi-MFP-d, tasa- ja ADF-skannerid, paberihundid jm kontoritehnika. Uute seadmete ülespanek on Tartus tasuta. A3-formaadi MFP-laserprinterite paigaldus on Lõuna-Eestis tasuta.

Täidame ja taastame printerikassette, kiirelt ja garantiiga, oma töökojas. Nii säästab meie klient loodust, aega ja raha. Kui kassetti pole mõistlik renoveerida, saab meilt uue tooneri. Poes on originaale ja analooge. Suurem valik on e-poes, aga ka Raekoja platsi kaupluses on paljud tooted hea hinnaga müügis. Tartu klientidele on printeritoonerite transport ja kassettide täitmiseks edasi-tagasi vedu tasuta.

Põhitegevusena varustame enda ja teiste müüdud bürootehnikat kvaliteetsete kulumaterjalidega (toonerid, tindid, paberid, varuosad, kontoritarbed, hooldematerjalid jm). Uues e-poes pakume registreerunud püsiklientidele soodsamaid hindu mitmetele kaubagruppidele ning lisaks kaupade tasuta veole Tartus ka tasuta saatmist Eesti pakiautomaatidesse (sooduskupongidega).

Futari PPC OÜ

Kauplus: Vabaduse pst. 2/Raekoja pl. 13, 51004 Tartu, Eesti

Avatud: E - R 9 - 17 (sissepääs Raekoja plats 13)

Koduleht: www.futari.ee

E-pood: www.futari.ee/pood

E-post: futari@futari.ee

Telefon: +372 744 1213

Registrikood: 10023479

KMKR nr: EE100032525