Futari PPC

FUTARI PPC - KONTORITEHNIKA MÜÜK JA TEENINDUS

OÜ Futari PPC tegutseb aastast 1996 printerite jm kontoritehnika valdkonnas. Müüme ja hooldame bürootehnikat. Remondime kõikide tootjate printereid ja vahetame varuosi. Pakume laia sortimenti toonereid ja tinte kõikide kaubamärkidega tehnikale. Müüme, täidame ja taastame printerite tahmakassette. Müüme kvaliteetseid kontoripabereid. Futari uudised!

Müüme ja paigaldame erinevate tootjate uusi bürooseadmeid. Valikus on laserprinterid, paljundavad ja skanneerivad laser-MFP-d (printer + koopiamasin + skanner + mõnel ka faks), tindiprinterid ja tindi-MFP-d, tasa- ja ADF-skannerid, paberi purustajad, lõikajad, lamineerijad, köitjad jm kontoritehnika. Uute seadmete ülespanek on Tartus tasuta. A3 lasertehnikat paigaldame ka Lõuna-Eestis.

Täidame ja taastame printerikassette kiirelt ja garantiiga oma töökojas. Nii säästab meie klient loodust, aega ja raha. Kui kassetti ei tasu renoveerida, saab meilt uue tooneri. Müüme originaale ja analooge. Suurem valik on e-poes, palju tooteid on ka Raekoja 13 kaupluses. Tartu klientidele on toonerite edasi-tagasi vedu tasuta.

Varustame bürootehnikat kvaliteetsete kulumaterjalidega (toonerid, tindid, paberid, varuosad, kontoritarbed, hooldematerjalid jm). E-poes teeme kontoga püsiklientidele soodsamaid hindu paljudele kaupadele. Pakke saadame Eesti piires kulleriga või pakiautomaatidesse. Kaupade vedu on Tartus tasuta.

Futari PPC OÜ

Raekoja plats 13 // Vabaduse pst 2  - 18, 51004 Tartu, Eesti

Avatud: E - R 9 - 17 (sissepääs Raekoja 13, III korrus)

Koduleht: www.futari.ee

E-pood: www.futari.ee/pood

E-post: futari@futari.ee

Telefon 1: +372 744 1213

Telefon 2: +372 744 1100

Registrikood: 10023479

KMKR nr: EE100032525