Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

E-pood

 

Kontaktid, parkimine, Futari PPC tutvustus

 

Kaupluse andmed

 

Vabaduse puiestee 2/ Raekoja plats 13, 51004 Tartu, Eesti

Nurgamaja, sissepääs Raekoja platsilt!

Lahtiolekuajad: E – R 9 - 17

 

Telefon: +372 744 1100

Telefon: +372 744 1213

 

E-post: futari@futari.ee

Koduleht: http://www.futari.ee/

E-pood: http://www.futari.ee/pood

 

Reg. nr. 10023479

VAT nr. EE100032525

Raekoja plats 13, Tartu

 

Vabaduse puiestee 2, Tartu

 

Parkimisvõimalused

 

Meie maja asub Tartus Raekoja platsi ja Vabaduse puiestee nurgal ning meie trepikotta pääseb Raekoja platsilt (Emajõe ja kaarsilla poolt tulles esimene vasakpoolne trepikoda). Kui ajate oma igapäevaasju jalgsi või ühistranspordiga, on meid lihtne leida. Oleme südalinna klientidele lähedal, küll kolmandal korrusel (allkorrustel Reformierakond, Eluasemefond, I Advokaadibüroo).

Raekoja platsi ja Vabaduse puiestee nurk

 

Tasuta parkida saab ligidal. Vabaduse puiestee ja Magistri tänava vahelises suures parklas on B-tsooni parkimine (parkimiskellaga kuni 90 minutit). 100 m kaugusel asuvas turuhoone eesmises parklas tohib tasuta parkida tund aega, tagumises parklas pool tundi. Lähedal on Kaubamaja, Kvartali ja Tasku keskuste parklad (1 tund tasuta). Ka teispool Emajõge on tasuta parklaid, üle jõe saab kaarsilla kaudu.

Tartu kaarsild

 

Lähim A-tsooni (15 minutit tasuta) parkimisvõimalus on maja kõrval taksopeatuse vasakus reas, kust meie trepikotta on mõni meeter. Kui seal vabu kohti pole, on lihtne sõita Poe tänavale (mõnikümmend meetrit). Parkides Kompanii tänava otsas saab meie büroosse üle Raeplatsi. Vabaduse puiestee paremas servas kaarsilla ja turuhoone vahel on samuti A-tsoon.

 

E-pood on avatud 24/7 - telli kaubad koju, kontorisse või lähimasse pakiautomaati, mugav ju!

Sissepääs Raekoja platsilt!

 

Meie lugu

 

Meie soov on olla klientidele kasulik arenevas ja muutuvas bürootehnika maailmas. Asutasime osaühingu Futari PPC Tartus 1996. aastal eesmärgiga pakkuda head teenindust ja tuge kontoriseadmete kasutajatele.

 

Meil on kaks partnerit ja alustasime koopiamasinatega, mida toodeti Jaapanis, sellest ka firma nimi. Pea kohe lisandus printerite müük, hooldus ja kulumaterjalidega varustamine, pisut hiljem bürookombainid, MFP-d.

 

2018. aastal avasime e-poe, kust saab osta nii kliendi kui juhuostjana. E-poe püsiklient saab sisse logides paljud tooted soodsama hinnaga.

Hooldus ja varuosade müük

 

 

Üle 20 aasta oleme müünud ja taastanud printerikassette. Tahmakassettide täitmisel säästab meie klient loodust, aega ja raha, sest hooldame toonereid korduvkasutuseks oma töökojas kiirelt ja garantiiga. Kui kassetti pole mõistlik renoveerida, saab meilt soetada uue tooneri. Kaupluses on sees nii originaale kui analooge. Tartu püsiklientidele on kontorikaupade kohaletoimetus ja tahmakassettide täitmiseks edasi-tagasi vedu tasuta: helistage või meilige ja tuleme läbi.

 

Lisaks toonerite täitmisele hooldame ja remondime printereid, paljundusi jm bürooseadmeid, vahetame varuosasid. Teenindame Tartu ja Lõuna-Eesti kliente nii seadmete asukohas kui oma töökojas.

 

Meilt saab kõik kulumaterjalid - tahmad, tindid, paberid, varuosad, hooldematerjalid, kontoritarbed. Kontorikaupu saadame kõikjale Eestis. Tartu linnas on transport tasuta ja laokaubad saab kätte tööpäeva jooksul.

Seadmete ja tarvikute müük

 

Müüme ja paigaldame erinevaid uusi bürooseadmeid. Meilt ostetud masinaga on nõu ja tugi käe-jala juures, pluss hea hinnaga kulumaterjalid, varuosad, paberid. Kogenud meister annab tööle garantii ja korrastab püsikliendi tehnika esmajärjekorras. Igasugune töötav tehnika vajab regulaarset hooldust ja kuluvate osade vahetust ka peale garantiiaega. Uut masinat valides on kindlam otsustada, kui müüja pakub teenindust ja tarvikuid. Uute seadmete ülespanek on Tartu linnas tasuta. Meile meeldib bürootehnika, teenime kliente rõõmuga.

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

Postkast