Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

E-pood

 

Kontaktid, parkimine, Futari PPC tutvustus

 

Kaupluse andmed

 

Vabaduse puiestee 2/ Raekoja pats 13, 51004 Tartu, Eesti

Nurgamaja, sissepääs Raekoja platsilt!

 

Lahtiolekuajad: E – R 9 - 17

 

Telefon: +372 744 1100

Telefon: +372 744 1213

 

E-post: futari@futari.ee

Koduleht: http://www.futari.ee/

 

Reg. nr. 10023479

VAT nr. EE100032525

Raekoja plats 13, Tartu

 

Vabaduse puiestee 2, Tartu

 

Parkimisvõimalused

 

Meie maja asub Tartus Raekoja platsi ja Vabaduse puiestee nurgal ning meie trepikotta pääseb Raekoja platsilt (Emajõe ja kaarsilla poolt tulles esimene vasakpoolne trepikoda). Kui ajate oma igapäevaasju jalgsi või ühistranspordiga, on meid lihtne leida. Oleme südalinna klientidele mugavalt lähedal, küll kolmandal korrusel (allkorrustel Reformierakond, Eluasemefond, I Advokaadibüroo).

Raekoja platsi ja Vabaduse puiestee nurk

 

Lähim parkimisvõimalus on maja kõrval taksopeatuse vasakus reas, kust meie trepikotta on mõni meeter. Kui seal vabu kohti pole, on lihtne sõita Poe tänavale (mõnikümmend meetrit). Parkides Kompanii tänava otsas saab meie büroosse üle Raeplatsi. Vabaduse puiestee paremas servas kaarsilla ja turuhoone vahel saab samuti parkida A-tsooni tingimustel. Parkimine A-tsoonis on parkimiskellaga 15 minutit tasuta.

Sissepääs Raekoja platsilt!

 

Tasuta parkida saab kauem ligidal asuvas Vabaduse puiestee ja Magistri tänava vahelises suures parklas, kus on B-tsooni parkimine (parkimiskellaga kuni 90 minutit). 100 m kaugusel asuvas turuhoone eesmises parklas tohib tasuta parkida tund aega, tagumises parklas pool tundi. Lähedal on Kaubamaja, Kvartali ja Tasku keskuste parklad (1 tund tasuta). Teispool Emajõge on ka tasuta parklaid, üle jõe saab kaarsilla kaudu.

Tartu kaarsild

 

Meie lugu

 

Meie soov on olla oma klientidele kasulik arenevas ja muutuvas bürootehnika maailmas. Asutasime osaühingu Futari PPC Tartus 1996. aastal eesmärgiga pakkuda head teenindust ja tuge kontoriseadmete kasutajatele.

 

Meil on kaks partnerit ja alustasime koopiamasinatega, mida toodeti Jaapanis, sellest ka firma nimi. Pea kohe lisandus printerite müük, hooldus ja kulumaterjalidega varustamine, pisut hiljem bürookombainid, MFP-d.

Hooldus ja varuosade müük

 

 

Üle 20 aasta oleme müünud ja taastanud printerikassette. Tahmakassettide täitmisel säästab meie klient loodust, aega ja raha, sest hooldame toonereid korduvkasutuseks oma töökojas kiirelt ja garantiiga. Kui kassetti pole mõistlik renoveerida, saab meilt soetada uue tooneri. Poes on nii originaale kui analooge. Püsiklientidele on kontorikaupade kohaletoimetus ja tahmakassettide täitmiseks edasi-tagasi vedu tasuta. Lihtsalt helistage või meilige ja tuleme läbi.

 

Lisaks toonerite renoveerimisele hooldame ja remondime printereid, koopiamasinaid jm bürooseadmeid, vahetame varuosasid. Teenindame oma Tartu ja Lõuna-Eesti kliente nii masinate asukohas kui oma töökojas.

 

Meilt saab kõik kulumaterjalid - tahmad, tindid, paberid, varuosad, hooldematerjalid, kontoritarbed. Kontorikaupu saadame kõikjale Eestis. Tartu linnas on transport tasuta ja laokaubad saab kätte tööpäeva jooksul.

Seadmete ja tarvikute müük

 

Müüme ja paigaldame erinevate tootjate uusi bürooseadmeid. Meilt ostetud masinaga on nõu ja tugi alati käe-jala juures. Pluss hea hinnaga kulumaterjalid, varuosad ja paberid. Kogenud meister annab tööle garantii ja korrastab püsikliendi tehnika esmajärjekorras. Igasugune töötav tehnika vajab regulaarset hooldust ja kuluvate osade vahetust ka peale garantiiaega. Uut masinat valides on kindlam ostu otsustada, kui müüja pakub teenindust ja tarvikuid. Uute seadmete ülespanek on Tartu linnas tasuta.

 

Meile meeldib bürootehnika ja teenindame kliente rõõmuga, tere tulemast!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

Postkast