Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Kontaktid, parkimine, Futari PPC tutvustus

 

Futaris oled alati oodatud!

Tule meile ja saad paljud tooted hea hinnaga kohe kätte. Anname parima, et kaubavalik oleks piisav ja teenindus lõunaeestilikult lahke. Püsiklient saab tellida ka e-postiga või telefonil. Väike kiri / kiire kõne ja toome tarvikud Tartus tasuta kontorisse ära. Lisaks on meil e-pood, kust võid osta 24/7, tarnime Eesti piires.

 

Kontaktandmed

Esindus: Raekoja plats 13 // Vabaduse pst 2 - 18, Tartu

Nurgamaja - sissepääs Raekoja platsilt!

Avatud: E – R 9 – 17

 

Telefon 1: +372 744 1213

Telefon 2: +372 744 1100

E-post: futari@futari.ee

 

Koduleht: http://www.futari.ee

E-pood: http://www.futari.ee/pood

 

Registrikood: 10023479

KMKR/VAT: EE100032525

 

Postiaadress: Vabaduse pst 2 - 18, 51004 Tartu, Eesti

Tartu Raekoja plats

 

Raekoja plats 13, Tartu

 

Tere tulemast Tartusse!

Asume Tartus Raekoja plats 13 // Vabaduse puiestee 2 nurgamajas. Meie trepikoda on Raekoja platsil. Emajõe ja kaarsilla poolt tulles esimene vasakpoolne trepikoda. Oleme linna südames, aga kolmandal korrusel. Piisavalt lähedal, kui ajad asju jalgsi, rattaga või ühistranspordiga.

 

Infotabloodega Raeplatsi linnaliinibusside peatused on ligidal kahel pool Vabaduse puiesteel. Maja kõrval on suur taksopeatus, elektritõukerataste laenutuspunkt ja palju rattahoidikuid. Lähim Tartu rattaringluse parkla, kust saab mugavalt laenutada nii tavalist kui elektrilist jalgratast, asub otse üle platsi Magistri tänava alguses.

Vabaduse puiestee 2, Tartu

 

Parkimisvõimalused

Tasuta parkida saab Vabaduse puiestee ja Magistri tänava vahelises parklas: B-tsoon, parkimiskellaga 90 minutit. Paarisaja meetri kaugusel turuhoone eesmises parklas tohib tasuta parkida tund aega, tagumises parklas pool tundi. Lähedal on Kaubamaja, Kvartali ja Tasku keskuste parklad (tund tasuta). Ka teispool Emajõge on tasuta parklaid, üle jõe saab kaarsilla kaudu.

 

Lähim A-tsooni (15 minutit tasuta) parkimine on maja kõrval taksopeatuse vasakus reas, kust meie trepikotta mõni meeter. Kui seal vabu kohti pole, on lihtne sõita parkima lähedale Poe tänavale. Parkides Kompanii tänava otsas saab meie büroosse üle Raeplatsi. Vabaduse puiestee servas kaarsilla ja turuhoone vahel on ka A-tsoon.

 

Ilusa ilmaga jäta neljarattaline koju ja naudi vana head Tartut, kõik on südalinnas ju käe-jala juures ning kaunim linn on Eestis Tartu.

Tartu Emajõe kaarsild

 

Futari sissepääs on Raekoja platsilt!

 

Meie firma lugu

Meie soov on olla klientidele kasulik arenevas ja muutuvas bürootehnika maailmas. Asutasime osaühingu Futari PPC Tartus 1996. aastal eesmärgiga pakkuda head teenindust ja tuge kontoriseadmete kasutajatele. Meil on kaks partnerit. Alustasime koopiamasinatega, mida toodeti Jaapanis, sellest ka firma nimi. Peagi lisandus printerite müük, hooldus, varustamine, hiljem bürookombainid jm tehnika. Meilt saab nõu ja tuge pluss hea hinnaga kulumaterjalid, varuosad, paberid.

 

2018. aastal avasime e-poe, kust saab osta kliendi ja juhuostjana. E-poe püsiklient saab sisse logides paljud tooted soodsama hinnaga. Valikus on printerid, tahmad, tindid, paberid, varuosad, hooldematerjalid ja kontoritarbed, mida saadame üle Eesti. Laost pannakse kaubad teele 1-2 tööpäevaga.

Tarvikute ja tehnika müük

 

Kontoritehnika korda!

Meile meeldib soovitada ja müüa head bürootehnikat. Uued printerid paneme Tartus tasuta üles. Teenindame oma kliente rõõmuga. Hooldame ja remondime printereid, paljundusi ning vahetame varuosi oma töökojas või kliendi juures Tartus, ka Lõuna-Eestis. Kogenud meister annab töödele garantii ja korrastab püsikliendi tehnika esmajärjekorras. Iga aparaat vajab regulaarset hooldust ja kuluvate osade vahetust. Uut masinat valides on hea teada, et meilt saab ka teeninduse ja tarvikud.

 

Üle 20 aasta müüme ja taastame printerite kassette. Toonerite täitmisel säästab meie klient loodust, aega ja raha. Hooldame tahmakassette korduvkasutuseks oma töökojas kiirelt ja garantiiga. Kui kassett pole renoveeritav, saab osta või tellida uue tooneri. Kaupluses on nii originaale kui analooge. Tartus klientidele vedu tasuta.

Hooldus ja varuosade müük

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Raekoja 13, Tartu, E–R 9-17 | Telefon 744 1100 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast