Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Hinnakirjad

 

Skannerid teksti ja graafika digimiseks

Värviline/mustvalge, kodu/kontor

 

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20 %. Tehnika ülespanek Tartus tasuta, kui vajad installiabi. Uute kontoriseadmete hinnakirjad

Toode

Tutvustus / link e-poodi

Hind

Canon LiDE 300

Foto skannerist

Värviline A4 tasaskanner (2400 dpi).

 

Värvilise dokumendi skaneerimise kiirus 10sek/A4/300dpi. PDF failide genereerimine, ühenduvus pilveteenustega, pildiparanduse funktsioonid. Tänu USB-toitele ei vaja eraldi toiteadapterit.

 

Ostan kohe e-poest

69.-

IRIScan Mouse Executive 2

IRIScan Mouse Executive 2

Skanner-hiir.

 

Klõpsa lihtsalt skannimisnuppu, libista paberdokumendil suvalises suunas ja jälgi, kuidas tekstid ja pildid teie arvuti ekraanile ilmuvad. Ära kunagi kirjuta ühtegi teksti uuesti. Tänu OCR-tehnoloogiale jäädvustatakse skannitud pildi tekst. Lihtsalt lohista see oma lemmikrakendusse (Word, Excel jne), redigeeri ja laadi ühe klõpsuga pilve.

 

Ostan kohe e-poest

75.-

Canon LiDE 400

Foto skannerist

Värviline A4 tasaskanner (4800 dpi).

 

Värvilise dokumendi skaneerimise kiirus 8sek/A4/300dpi. PDF failide genereerimine, ühenduvus pilveteenustega, pildiparanduse funktsioonid. Tänu USB-toitele ei vaja eraldi toiteadapterit. Püstiasendis skanneerimine.

 

Ostan kohe e-poest

79.-

Epson Perfection V19

Foto skannerist

Värviline tasakanner.

 

Taskukohane ja kompaktne. Pakub fotode või dokumentide hõlpsat skannimist ja jagamist. Pakub kuni 4800 x 4800 dpi resolutsiooni ja kiiret salvestust. Ilma soojenemisajata. Eemaldatav kaas. Püstiasetus.

 

Ostan kohe e-poest

89.-

IRIScan Mouse Wifi

IRIScan Mouse Wifi

Hiir-skanneri traadita versioon.

 

Klõpsa lihtsalt skannimisnuppu, libista paberdokumendil suvalises suunas ja jälgi, kuidas tekstid ja pildid ilmuvad arvutiekraanile tänu otsesele WiFi-edastusele. OCR-tehnoloogia muudab igat tüüpi dokumendid (raamatud, ajakirjad, pildid) redigeeritavaks tekstiks. Lihtsalt lohista see oma lemmikrakendusse (Word, Excel jne), redigeeri ja laadi ühe klõpsuga pilve.

 

Ostan kohe e-poest

115.-

Epson Perfection V370 Photo

 

Foto skannerist

Värviline fotoskanner.

 

Filmihoidik komplektis. Fotode, slaidide, filmide, negatiivide, dokumentide mugav skann ja jagamine. Kuni 4800 x 9600 dpi resolutsioon. Soojenemisajata. 180-kraadise avanemisega kaas. Palju kasulikku tarkvara kaasas.

 

Ostan kohe e-poest

159.-

Müüja informeerib ostjat toote peamistest omadustest. Rohkem infot leiad tootja kodulehelt. Tarne ja makse tingimused lepime kokku tellimuse vormistamisel. Tavaline tarneaeg on 1–2 tööpäeva. Paljud mudelid on e-poes, mitmed lisaks kaupluses, mõned ekstra tellitavad. Tahaks muud? Küsi pakkumist!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast