Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Hinnakirjad

 

Kleebise ja etiketi printerid

Print termotundlikele etikettidele, lintidele

 

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20 %. Tehnika ülespanek Tartus tasuta, kui vajad installiabi. Uute kontoriseadmete hinnakirjad

Toode

Tutvustus / link e-poodi

Hind

Brother PT-H110

Brother PT-H110

Kujunda ja prindi kleebiseid kasutades graafilist ekraani ning klaviatuuri. Kaablisiltide funktsioon kiireks juhtmete tähistamiseks. Kleebiste laius 3,5, 6, 9, 12 mm. Kiire printimine kuni 20 mm sekundis. QWERTY klaviatuur. Patareid AAA (6) ei sisaldu komplektis. Kirjastiilide arv 3, teksti suuruseid 3, märkide ja sümbolite arv 253, raamide arv: 15. Allajoonimine, horisontaalne ja vertikaalne printimine, peegelprint. Kaasas 12mm TZe lint, must kiri valgel taustal (4m).

 

Ostan kohe e-poest

43.-

DYMO LT-100H sildi printer

DYMO LT-100H sildi printer

DYMO LetraTag LT-100H sildiprinter aitab faile, köitjaid jm kontori ja kodu asju hõlpsalt korrastada. Prindib erinevatele värvilistele siltidele. Lisaks mitu fondistiili, allajoonimine, teksti suuruse muutmine jpm. Graafiline kuva (13-märgiline LCD) võimaldab ekraanil näha fondiefekte, nii et teate iga kord täpselt, mida prindite. 9 sildi mälu ja kaherealine printimine. Säästa energiat automaatse väljalülitamise funktsiooniga. Kaasas LT Paper Label Cassette, Black On White, 12 mm x 4 m.

 

Ostan kohe e-poest

48.-

Brother PT-D210VP

BROTHER PT-D210VP LABELLING MACHINE

53.-

Brother PT-P300BT Cube

Brother PTP300BT

Stiilne, kompaktne etikettprinter koduseks printimiseks. Ühenduse loomine nutitelefonide ja tahvelarvutitega on Bluetoothi abil sujuv. Silte saab kujundada tasuta allalaaditava rakenduse abil. Valikus on üle 1000 sümboli ja emotikoni, 23 fonti, 61 kaadrit. Luua saab kuni 12 mm laiuseid vastupidavaid värvilisi etikette. Võib printida kohandatud kirjadega linte kingituste pakkimiseks. Saadaval triigitav lint laste riiete nimega tähistamiseks. Kasutab AAA patareisid ning Brother TZe silte ja paelu.

 

Ostan kohe e-poest

55.-

Brother PT-D400

BROTHER PT-D400 LABELLING MACHINE

57.-

Brother PT-E110VP

Brother PT-E110VP

P-Touch E110VP märgistusmasinaga saab luua erinevate värvikombinatsioonide ja laiustega silte., mida on testitud ekstreemsetes tingimustes, et veenduda - need kleepuvad pikka aega. Spetsiaalsed funktsioonid ja nutikad klahvid muudavad märgistamised kiireks ja lihtsaks. Kõik on kaasaskantavas kohvris. PT-E110VP on hindamatu tööriist elektrikutele, elektroonikutele.

 

Ostan kohe e-poest

59.-

Brother QL-700

Brother QL-700

Mugav aadresside jm lõigatud etikettide trükkimine. P-touch Editor Lite tarkvara on eelsalvestatud printerisse, nii et arvutisse installimine pole vajalik. Kuni 62mm prindilaius (DK etiketid) ja 59mm prindikõrgus. Prindib kuni 93 standardset aadressisilti minutis / 150 mm sekundis. Kuni 300 dpi printimise resolutsioon. Lihtsalt paigalduvad etiketirullid. Sisseehitatud automaatne lindilõikur.

 

Ostan kohe e-poest

85.-

Brother PT-D450VP

BROTHER PT-D450VP LABELLING MACHINE

93.-

Brother QL-800

Brother QL-800

Täiuslik valik, kui vajad usaldusväärset ja kiiret aadressi / sildi printerit. USB-ühenduvus, kiire ja lihtne seadistus. Prindib kuni 62 mm laiuseid silte arvutist. Sisse-ehitatud siltide redigeerimise tarkvara, ei vaja installimist. Klõpsa lihtsalt käivitamiseks. Prindi mustalt / punaselt, ilma et oleks vaja tinti või toonerit. Prindi eelsuuruses etikettidele (aadressid, saatelehed) või kuni 62 mm rullidele (on nii sise- kui välitingimustele).

 

Ostan kohe e-poest

103.-

Brother PT-P710BT Cube+

Brother PT-P710BT

Stiilne, kompaktne etikettprinter kontoris kasutamiseks. Kujunda sildid oma arvutil või Macil. Lisa pilte või ettevõtte logosid, vöötkoode, raame ja spetsiaalseid sümboleid. Printida saab vastupidavaid värvilisi silte laiusega kuni 24 mm ja pikkusega kuni 500 mm. Ühildub arvutitega USB ja nutitelefonide / tahvelarvutitega Bluetoothi kaudu. Laetav liitium-ioon aku - leelisakusid pole vaja. Laadib USB-pordist või USB-laadijast. Kasutab Brother TZe silte ja paelu. Värvivalik: must või valge.

 

Ostan kohe e-poest

105.-

Brother PT-E300VP

Brother PT-E300VP

P-Touch E300VP on asendamatu tööriist elektrikutele ja andmeside paigaldajatele. Komplekti kuulub liitium-ioon laetav aku, vahelduvvoolu adapter, vastupidavas kandekohver. Suur taustvalgustusega graafika-LCD, standardne PC-tüüpi klaviatuur ja spetsiaalsed funktsioonid tööstuslikuks märgistamiseks. Looge kvaliteetsed vastupidavad sildid oma installatsioonidele.

 

Ostan kohe e-poest

109.-

Brother PT-D600VP

BROTHER PT-D600VP LABELLING MACHINE

115.-

Brother PT-P750W

Brother PT-P750W LABELLING MACHINE

126.-

Brother QL-810W

Brother QL-810W

USB- ja WiFi-ühenduvus koos AirPrinti toega. Prindi eelmõõdetud etikettidele (aadressid, saatelehed) või kuni 62 mm laiustele rullidele (on sise- ja välistingimustele) arvutist, Macist, nutitelefonist või tahvelarvutist. Sisse-ehitatud siltide redigeerimise tarkvara, ei vaja installimist. Klõpsa lihtsalt käivitamiseks. Prindi mustalt / punaselt, ilma et oleks vaja tinti või toonerit. Integreeritud lõikur oma pikkusega siltide loomiseks. Lisana laetav Li-ion aku alus mobiilseks märgistamiseks.

 

Ostan kohe e-poest

155.-

Brother VC-500W

Brother VC-500W

Värviline etiketiprinter. Prindi fotokvaliteedil sildid arvutist, Macist, nutitelefonist, tahvelarvutist. Saad printida silte mis tahes värvikombinatsiooniga. Sobib ideaalselt dokumentide ja arhiivikaustade kodeerimiseks. Lisa turvapassidele värvilised, fotokvaliteediga pildid, näiteks ettevõtte logod või töötajate ja külastajate fotod. Sisaldab nii WIFI kui USB liideseid. Kasuta tasuta P-touch Editor töölaua etiketidisaini tarkvara või laadi oma Apple või Android seadmesse Brother Color Label Editor rakendus. Prindib silte laiusega 9–50 mm. ZINK® Zero-Ink® Printing Technology. Tinti pole vaja. Sildi rull lihtsalt muudab värvi kui trükitakse. Kleebiste laius 9, 12, 19, 25, 50 mm. Kleebiste pikkus max 420 mm. Integreeritud lõikur. Prindikiirus 8 mm / sek. Eraldusvõime 313 dpi.

 

Ostan kohe e-poest

169.-

Brother PT-E550W

Brother PT-E550W

P-Touch E550W sobib ideaalselt elektrikutele ja elektritööde ettevõtjatele. PT-E550 on spetsiaalne elektriline märgistusmasin. Looge lihtsalt ja kiiresti vastupidavad sildid elektri- ja andmesideühendustele, kasutades hõlpsasti kasutatavaid sisseehitatud märgistusfunktsioone. Arvutitarkvara ja ühilduva kaabelmärgistamisrakenduse abil saate luua spetsiaalseid ja nõuetele vastavaid silte.

 

Ostan kohe e-poest

179.-

Brother QL-820NWB

Brother QL-820NWB

USB-, Ethernet-, Wi-Fi- ja Bluetooth-ühenduvus koos MFi ja AirPrinti toega. Prindi eelsuuruses etikettidele (aadressid, saatelehed) või kuni 62 mm laiustele rullidele (on sise- ja välistingimuste jaoks). Või prindi integreeritud juhtpaneeli abil mällu salvestatud silte. Suur tagantvalgustusega LCD-ekraan hõlpsaks seadistamiseks ja kasutamiseks. Prindi mustalt / punaselt, ilma et oleks vaja tinti või toonerit. Sisseehitatud lõikur oma pikkusega siltide loomiseks. Lisana laetav Li-ion aku alus mobiilseks märgistamiseks.

 

Ostan kohe e-poest

185.-

BROTHER QL-1100

Brother QL-1100 LABEL PRINTER

215.-

BROTHER PT-P900W

Brother PT-P900W LABELLING MACHINE

258.-

BROTHER PTP910BT Cube Pro

BROTHER PTP910BT

Stiilne, kompaktne etikettprinter kontoris kasutamiseks. Kujunda sildid oma nutitelefoniga või PC või Mac arvutiga. Lisa pilte või ettevõtte logosid, vöötkoode, raame ja spetsiaalseid sümboleid. Printida saab vastupidavaid värvilisi silte laiusega kuni 36 mm ja pikkusega kuni 1000 mm. 360 dpi kõrglahutusega prindipea terava teksti ja graafika jaoks. Prindi kiirus 20 mm/sek. Ühildub arvutitega USB ja nutitelefonide / tahvelarvutitega Bluetoothi kaudu. Laetav liitium-ioon aku - leelisakusid pole vaja. Laadib USB-pordist või USB-laadijast. Kasutab Brother TZe silte ja paelu.

 

Ostan kohe e-poest

289.-

BROTHER QL-1110NWB

Brother QL-1110NWB LABEL PRINTER

298.-

BROTHER PT-D800W

Brother PT-D800W LABELLING MACHINE

337.-

BROTHER PT-P950NW

Brother PT-P950NW LABELLING MACHINE

429.-

Müüja informeerib ostjat toote peamistest omadustest. Rohkem infot leiad tootja kodulehelt. Tarne ja makse tingimused lepime kokku tellimuse vormistamisel. Tavaline tarneaeg on 1–2 tööpäeva. Paljud mudelid on e-poes, mõned lisaks kaupluses või ekstra tellitavad. Tahaks muud? Küsi pakkumist!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast