Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Hinnakirjad

 

Laminaatorid, kiletajad

Paberdokumentide kuumkiletuseks

 

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20 %. Tehnika ülespanek Tartus tasuta, kui vajad installiabi. Uute kontoriseadmete hinnakirjad

Toode

Tutvustus / link e-poodi

Hind

Fellowes Spectra A4 laminaator

Fellowes Spectra A4 laminaator

 

Personaalne laminaator. Kasutajasõbralik laminaator mõõdukaks kasutamiseks kodus ja kodukontoris. Lamineerib A4-formaadis dokumendid 80–125 mikroni kottides. Pärast 4-minutist soojenemist on lamineerimiseks valmis. Vabastushoob vabastab koti dokumentide joondamiseks või eemaldamiseks. Unerežiim aktiveeritakse 30 minuti pärast. Komplekti kuulub 10-kileline lamineeriv stardikomplekt.

 

Ostan kohe e-poest

49.-

Fellowes Spectra A3 laminaator

Fellowes Spectra A3 laminaator

 

Personaalne laminaator. Kasutajasõbralik laminaator mõõdukaks kasutamiseks kodus ja kodukontoris. Kuni A3-formaadis dokumentide lamineerimine 80–125 mikroni kottides. Pärast 4-minutist soojenemist on lamineerimiseks valmis. Vabastushoob vabastab koti dokumentide joondamiseks või eemaldamiseks. Unerežiim aktiveeritakse 30 minuti pärast. Komplekti kuulub 10-kileline lamineeriv stardikomplekt.

 

Ostan kohe e-poest

79.-

Fellowes Saturn 3i A4 laminaator

Fellowes Saturn 3i A4 laminaator

 

A4 laminaator on InstaHeat tehnoloogia abil valmis lamineerimiseks vaid 60 sekundiga. Lamineerib A4-formaadis dokumendid 80–125 mikronites kottides. Laminaatori söötmisandur näitab, kui dokumenti on valesti sisestatud, ja peatab lamineerimise, võimaldades tasku vabastada ja uuesti seadistada. Automaatne väljalülitus pärast 30-minutist tegevusetust, vähendades energiatarbimist. Lamineerimise kiirus 30 cm/min. Komplekti kuulub 10-kileline lamineeriv stardikomplekt. Kasutamiseks väikestes kontorikeskkondades.

 

Ostan kohe e-poest

89.-

Fellowes Saturn 3i A3 laminaator

Fellowes Saturn 3i A3 laminaator

 

A3 laminaator on InstaHeat tehnoloogia abil valmis lamineerimiseks vaid 60 sekundiga. Kuni A3-formaadis dokumentide lamineerimine 80–125 mikronites kottides. Laminaatori söötmisandur näitab, kui dokumenti on valesti sisestatud, ja peatab lamineerimise, võimaldades tasku vabastada ja uuesti seadistada. Automaatne väljalülitus pärast 30-minutist tegevusetust, vähendades energiatarbimist. Lamineerimise kiirus 30 cm/min. Komplekti kuulub 10-kileline lamineeriv stardikomplekt. Kasutamiseks väikestes kontorikeskkondades.

 

Ostan kohe e-poest

109.-

Müüja informeerib ostjat toote peamistest omadustest. Rohkem infot leiad tootja kodulehelt. Tarne ja makse tingimused lepime kokku tellimuse vormistamisel. Tavaline tarneaeg on 1–2 tööpäeva. Paljud mudelid on e-poes, mitmed lisaks kaupluses, mõned ekstra tellitavad. Tahaks muud? Küsi pakkumist!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast