Futari PPC - kontoritehnika müük ja teenindus

 Futari PPC OÜ | Kontoritehnika müük ja teenindus | Raekoja plats 13, Tartu | Telefon 744 1213

 

Uudised

Bürootehnika

Hooldus ja remont

Hinnad

Kontaktid

Kulumaterjalid

Kassettide täitmine

Ostuabi

Avaleht

E-pood

Postkast

 

Hinnakirjad

 

Giljotiinid, trimmerid

Paberite formaati lõikamiseks

 

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20 %. Tehnika ülespanek Tartus tasuta, kui vajad installiabi. Uute kontoriseadmete hinnakirjad

Toode

Tutvustus / link e-poodi

Hind

Rexel SmartCut A100 A4 trimmer

Rexel SmartCut A100 A4 trimmer

Kerge ja mitmekülgne multifunktsionaalne A4 pöörlev lõikur suudab korraga sirgelt läbi lõigata kuni 5 lehte (80 g/m²). Mugavad võrestikjooned ja paberijuhikud tagavad täpse lõike. Läbipaistev joonlaud aitab paberit kärpimisel kindlalt kohal hoida. Lõikepikkus A4 (300 mm).

 

Ostan kohe e-poest

29.-

Rexel SmartCut A200 A4 trimmer

Rexel SmartCut A200 A4 trimmer

Kerge ja mitmekülgne multifunktsionaalne A4 pöördlõikur suudab korraga läbi lõigata kuni 5 lehte (80 g/m²). 3 erinevat lõikeviisi: sirge, laineline või märgitud. Lõikamisstiile on lihtne ja ohutu vahetada - keera lihtsalt käepideme ketast. Mugavad võrestikjooned ja paberijuhikud tagavad täpse lõike. Läbipaistev joonlaud aitab paberit kärpimisel kindlalt kohal hoida. Lõikepikkus A4 (300 mm).

 

Ostan kohe e-poest

33.-

Rexel SmartCut A300 A4 trimmer

Rexel SmartCut A300 A4 trimmer

Kerge ja mitmekülgne multifunktsionaalne A4 pöördlõikur suudab korraga läbi lõigata kuni 10 lehte (80 g/m²). 3 erinevat lõikeviisi: sirge, laineline või perforeeritud. Sirge lõiketera kaasas. Mugavad võrestikjooned ja paberijuhikud tagavad täpse lõike. Läbipaistev joonlaud aitab paberit kärpimisel kindlalt kohal hoida. Lõikepikkus A4 (320 mm).

 

Ostan kohe e-poest

35.-

Fellowes Proton A4 trimmer

Fellowes Proton A4 trimmer

Proton A4 trimmer lõikab korraga kuni 10 lehte (80 g/m2). Unikaalne SafeCut ™ tehnoloogia. Kapseldatud kassetid paljastavad roostevaba lõiketera ainult korrastamisel, tagades suurema turvalisuse ja meelerahu. Terakassette saab integreeritult hoiustada masinas. Paberiklambrid vähendavad trimmimisel paberi liikumist. Lõikejuhendid erinevate dokumentide jaoks. Akrediteeritud TUV & GS ohutuskinnitus. Metallist lõikealus libisemisvastaste jalgadega. Ainulaadne LED-juhis hõlbustab täppislõikamist ja on ohutum kui laserite alternatiivid. Lõikuri tüüp - pöörlev. Komplekti kuulub sirge tera.

 

Ostan kohe e-poest

37.-

Rexel SmartCut A400 A4 trimmer

Rexel SmartCut A400 A4 trimmer

Tugev, täpne ja mitmekülgne multifunktsionaalne A4 pöördlõikur suudab korraga läbi lõigata kuni 10 lehte (80 g/m²). 3 erinevat lõikeviisi: sirge, laineline või perforeeritud. Sirge lõiketera kaasas. Vastupidav metallist alus tagab 100% täpse viimistluse jaoks maksimaalse stabiilsuse. Mugavad võrestikjooned ja paberijuhikud tagavad täpse lõike. Läbipaistev joonlaud aitab paberit kärpimisel kindlalt kohal hoida. Lõikepikkus A4 (320 mm).

 

Ostan kohe e-poest

39.-

Fellowes Neutron Plus A4 trimmer

Fellowes Neutron Plus A4 trimmer

Fellowes Neutron Plus A4 trimmer lõikab korraga kuni 10 paberilehte (80 g/m2). SafeCut ™ kapseldatud kassetid paljastavad tera ainult korrastamisel, tagades suurema ohutuse ja meelerahu. Alumiiniumist lõikealus suurema vastupidavuse tagamiseks. Paberiklamber minimeerib korrastamisel paberi liikumist. Integreeritud ladustamine SafeCut ™ terakassettidele. Erineva suurusega dokumentide lõikamisjuhendid. Sisaldab 4 tüüpi SafeCut ™ tera - sirge, laineline, perforeeritud ja volditud. Värvus must / hõbedane.

 

Ostan kohe e-poest

45.-

Fellowes Proton A3 trimmer

Fellowes Proton A3 trimmer

Proton A3 trimmer lõikab korraga kuni 10 lehte (80 g/m2). Unikaalne SafeCut ™ tehnoloogia. Kapseldatud kassetid paljastavad roostevaba lõiketera ainult korrastamisel, tagades suurema turvalisuse ja meelerahu. Terakassette saab integreeritult hoiustada masinas. Paberiklambrid vähendavad trimmimisel paberi liikumist. Lõikejuhendid erinevate dokumentide jaoks. Akrediteeritud TUV & GS ohutuskinnitus. Metallist lõikealus libisemisvastaste jalgadega. Ainulaadne LED-juhis hõlbustab täppislõikamist ja on ohutum kui laserite alternatiivid. Lõikuri tüüp - pöörlev. Komplekti kuulub sirge tera.

 

Ostan kohe e-poest

49.-

Fellowes Electron A4 trimmer

Fellowes Electron A4 trimmer

Electron A4 trimmer lõikab korraga kuni 10 lehte (80 g/m2). Unikaalne SafeCut ™ tehnoloogia. Kapseldatud kassetid paljastavad roostevaba lõiketera ainult korrastamisel, tagades suurema turvalisuse ja meelerahu. Terakassette saab integreeritult hoiustada masinas. Paberiklambrid vähendavad trimmimisel paberi liikumist. Lõikejuhendid erinevate dokumentide jaoks. Akrediteeritud TUV & GS ohutuskinnitus. Metallist lõikealus libisemisvastaste jalgadega. Ainulaadne LED-juhis hõlbustab täppislõikamist ja on ohutum kui laserite alternatiivid. Lõikuri tüüp - pöörlev. Komplekti kuulub 4 tera - sirge, laineline, perforeeritud ja volditud.

 

Ostan kohe e-poest

59.-

Fellowes Fusion A4 giljotiin

Fellowes Fusion A4 giljotiin

Fusion A4 lõikur on ideaalne sagedaseks kasutuseks väikekontoris või kodukontoris. Tal on kaitsev SafeCut ™ kaitsekate - giljotiini saab kasutada ainult siis, kui kaitsekate on paigas. Lõikab korraga kuni 10 paberilehte (80 g/m2). Paberiklamber vähendab lõikamisel paberi liikumist. Lõikamisjuhised erineva suurusega dokumentide jaoks. Akrediteeritud TUV & GS ohutuskinnitus. Suurema vastupidavuse tagamiseks metallist alus. Lõikuri tüüp - giljotiin. Komplektis 1 vastupidav tera.

 

Ostan kohe e-poest

63.-

Rexel CL100 A4 giljotiin

Rexel CL100 A4 giljotiin

Kärbi kuni 10 A4-formaadis paberilehte ohutult, kiiresti ja täpselt kerge Rexel ClassicCut™ CL100 giljotiiniga. Sobib suurepäraselt kodukontorisse või töölauale. Roostevabast terasest lõiketera on ise terituv, et seda saaks iga kord puhtaks, samal ajal kaitseb selle purunematu kaitsekate sõrmi.

Kerge plastist alus on tähistatud võrestikjoonte, mõõtmete ja paberijuhistega täpse lõikamise jaoks. Iseterituv roostevaba tera ergonoomilise käepidemega. Kui giljotiini ei kasuta, pane ohutuse tagamiseks lõiketera lukku. Libisemiskindlad jalad stabiilsuse tagamiseks trimmimisel. Lõikepikkus A4 305 mm.

 

Ostan kohe e-poest

65.-

Fellowes Electron A3 trimmer

Fellowes Electron A3 trimmer

Electron A3 trimmer lõikab korraga kuni 10 lehte (80 g/m2). Unikaalne SafeCut ™ tehnoloogia. Kapseldatud kassetid paljastavad roostevaba lõiketera ainult korrastamisel, tagades suurema turvalisuse ja meelerahu. Terakassette saab integreeritult hoiustada masinas. Paberiklambrid vähendavad trimmimisel paberi liikumist. Lõikejuhendid erinevate dokumentide jaoks. Akrediteeritud TUV & GS ohutuskinnitus. Metallist lõikealus libisemisvastaste jalgadega. Ainulaadne LED-juhis hõlbustab täppislõikamist ja on ohutum kui laserite alternatiivid. Lõikuri tüüp - pöörlev. Komplekti kuulub 4 tera - sirge, laineline, perforeeritud ja volditud.

 

Ostan kohe e-poest

69.-

Rexel SmartCut A425 A4 trimmer

Rexel SmartCut A425 A4 trimmer

Tugev, täpne ja mitmekülgne multifunktsionaalne A4 pöördlõikur suudab korraga läbi lõigata kuni 10 lehte (80 g/m²). 4 erinevat lõikeviisi: sirge, laineline, perforeeritud või märgitud. Lõikamisstiile on lihtne ja ohutu vahetada - keera lihtsalt käepideme ketast. Vastupidav metallist alus tagab 100% täpse viimistluse jaoks maksimaalse stabiilsuse. Mugavad võrestikjooned ja paberijuhikud tagavad täpse lõike. Läbipaistev joonlaud aitab paberit kärpimisel kindlalt kohal hoida. Lõikepikkus A4 (320 mm).

 

Ostan kohe e-poest

75.-

Fellowes Fusion A3 giljotiin

Fellowes Fusion A3 giljotiin

Fusion A3 lõikur on ideaalne sagedaseks kasutuseks väikekontoris või kodukontoris. Tal on kaitsev SafeCut ™ kaitsekate - giljotiini saab kasutada ainult siis, kui kaitsekate on paigas. Lõikab korraga kuni 10 paberilehte (80 g/m2). Paberiklamber vähendab lõikamisel paberi liikumist. Lõikamisjuhised erineva suurusega dokumentide jaoks. Akrediteeritud TUV & GS ohutuskinnitus. Suurema vastupidavuse tagamiseks metallist alus. Lõikuri tüüp - giljotiin. Komplektis 1 vastupidav tera.

 

Ostan kohe e-poest

79.-

Rexel SmartCut A445 A3 trimmer

Rexel SmartCut A445 A3 trimmer

Tugev, täpne ja mitmekülgne multifunktsionaalne A4 pöördlõikur suudab korraga läbi lõigata kuni 10 lehte (80 g/m²). 4 erinevat lõikeviisi: sirge, laineline, perforeeritud või märgitud. Lõikamisstiile on lihtne ja ohutu vahetada - keera lihtsalt käepideme ketast. Vastupidav metallist alus tagab 100% täpse viimistluse jaoks maksimaalse stabiilsuse. Mugavad võrestikjooned ja paberijuhikud tagavad täpse lõike. Läbipaistev joonlaud aitab paberit kärpimisel kindlalt kohal hoida. Lõikepikkus A3 (420 mm).

 

Ostan kohe e-poest

85.-

Rexel CL120 A3 giljotiin

Rexel CL120 A3 giljotiin

Kärbi kuni 10 A3-formaadis paberilehte ohutult, kiiresti ja täpselt kerge Rexel ClassicCut™ CL120 giljotiiniga. Sobib suurepäraselt kodukontorisse või töölauale. Roostevabast terasest lõiketera on ise terituv, et seda saaks iga kord puhtaks, samal ajal kaitseb selle purunematu kaitsekate sõrmi.

Kerge plastist alus on tähistatud võrestikjoonte, mõõtmete ja paberijuhistega täpse lõikamise jaoks. Iseterituv roostevaba tera ergonoomilise käepidemega. Kui giljotiini ei kasuta, pane ohutuse tagamiseks lõiketera lukku. Libisemiskindlad jalad stabiilsuse tagamiseks trimmimisel. Lõikepikkus A3 460 mm.

 

Ostan kohe e-poest

89.-

Rexel CL200 A4 giljotiin

Rexel CL200 A4 giljotiin

Stiilne ja vastupidav kaasaskantav Rexel ClassicCut™ CL200 on üliohutu A4-suurusega giljotiin - ideaalne kontoritesse või koolidesse. Purunematu kaitsekate ja tera lukk kaitsevad sõrmi iseterituva terasest lõiketera eest ning reguleeritav paberiserva juhik tagab täpse lõike kuni 15 lehte korraga.

Kerge plastist alus on tähistatud võrestikjoonte, mõõtmete ja paberijuhistega täpse lõikamise jaoks. Iseterituv roostevaba tera ergonoomilise käepidemega. Kui giljotiini ei kasuta, pane ohutuse tagamiseks lõiketera lukku. Libisemiskindlad jalad stabiilsuse tagamiseks trimmimisel.

 

Ostan kohe e-poest

99.-

Müüja informeerib ostjat toote peamistest omadustest. Rohkem infot leiad tootja kodulehelt. Tarne ja makse tingimused lepime kokku tellimuse vormistamisel. Tavaline tarneaeg on 1–2 tööpäeva. Paljud mudelid on e-poes, mõned lisaks kaupluses või ekstra tellitavad. Tahaks muud? Küsi pakkumist!

 

Olete oodatud!

 

© OÜ Futari PPC 1996 - … | Telefon 744 1100 | Kauplus avatud E–R 9-17 | Tere tulemast!

 

Avaleht

E-pood

Postkast